Trwa ładowanie...
komiks
23-04-2010 13:38

Fascynujący świat komiksu

Czy komiks to literatura, czy sztuka? Dziecinna rozrywka, czy trafny pomysł na przyciągnięcie czytelników w różnym wieku?

Fascynujący świat komiksuŹródło: Inne
d2wymco
d2wymco

Zwolennicy i przeciwnicy mogliby o to toczyć spór godzinami. Żaden z nich nie zaprzeczy jednak, że komiks ma wciąż sporą rzeszę fanów.

Kreski, dymki i ogromne możliwości. Bogaty wybór serii, tytułów, typów rysunku i postaci. Oto, co w komiksach podziwiają ich miłośnicy. Tych, którzy nie wierzą w magię komiksu, być może przekona nasz materiał filmowy.

Znacie Thorgala - silnego mężczyznę, który wychodzi z każdej opresji? Nie jest wam obca kultowa seria o <#link|seria|17684|Sandmanie#>? Wiecie, ile lat temu narodził się Daredevil i kto jest jego „ojcem”? Jeśli tak, z pewnością należycie do grona zagorzałych fanów komiksu.

Fan taki nie tyle czyta komiksy, co je pochłania, wyczekuje na kolejne tytuły, serie, a potem pielęgnuje ich egzemplarze i żyje ich magią. Miłośnicy znają od podszewki charaktery bohaterów i ich losy. Nie tylko "polują" na trudno dostępne egzemplarze, ale zdarza się, że utożsamiają się z ulubionymi postaciami.

d2wymco
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wymco