Trwa ładowanie...
d2md51x

Fascynujące opowieści ze świata futbolu: "Juventus - Drużyna Walecznych Serc"

Skarbnica wiedzy o jednym z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich na świecie, Juventusie Turyn. Niezbędna pozycja w biblioteczce młodego fana piłki nożnej. Dla tej książki warto zejść z boiska i odłożyć piłkę na bok, by wczytywać się w fantastyczną historię tego wielkiego klubu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książka "Juventus - Drużyna walecznych Serc" zadowoli wszystkich fanów legendarnej drużyny
Książka "Juventus - Drużyna walecznych Serc" zadowoli wszystkich fanów legendarnej drużyny (Materiały prasowe)
d2md51x

Bogata w szczegóły, ilustracje i zdjęcia historia Juventus F. C., najbardziej utytułowanego klubu Serie A. To wyjątkowy klub, będący szczególnie mocnym ucieleśnieniem hasła towarzyszącemu od zawsze piłce nożnej: każdemu wolno marzyć. Został przecież założony na ławce na skwerku, przez zwykłych uczniów. Co było później to już wielka historia!

Zobacz też: Powstały książki dla młodych fanów piłki nożnej: Wojownicy środka pola i mistrzowie dryblingu

Książka "Juventus. Drużyna walecznych serc” to encyklopedia dziejów klubu, wzbogacona rysem historycznym miasta jego pochodzenia, Turynu. Ilustracje przybliżają czytelnikom herby, stroje oraz zdobyte trofea. Godny polecenia jest akcent polski czyli nasi piłkarze w Juventusie, Zbigniew Boniek i Wojtek Szczęsny, którym poświęcono obszerne rozdziały.

Potężna dawka wiedzy o właścicielach klubu, pamiętne mecze z polskimi drużynami, wszystkie stadiony i genialni piłkarze tacy jak Zidane, oraz wspomnienie wielkich bramkarskich legend, wśród których są Combi, Zoff czy Buffon. Dodatkowo opis polskich szkółek Juventusu, gdzie szlifują się przyszłe gwiazdy piłki.
Jedno jest pewne, bez Juventusu nie sposób wyobrazić sobie dziejów światowego futbolu!

d2md51x

Podziel się opinią

Share
d2md51x
d2md51x