Trwa ładowanie...

Co zrobi mężczyzna z miłości do kobiety? "Czas próby" Wioletty Sawickiej już w księgarniach

Każdy ma swój czas próby. Pytanie tylko, jak z niego wyjdziemy… Mocniejsi czy słabsi? Razem czy osobno? Będziemy dalej budować czy zostawimy zgliszcza? Czego dowiemy się wtedy o sobie?

Share
Co zrobi mężczyzna z miłości do kobiety? "Czas próby" Wioletty Sawickiej już w księgarniachŹródło: Materiały prasowe
d27w0zf

Joanna i Wiktor próbują stworzyć szczęśliwy związek. Nie jest to łatwe, gdyż oboje mają za sobą trudne doświadczenia. Ona przechodzi przez koszmar rozwodu, on nie może do końca uporać się z przeszłością. Tomasz, mąż Joanny, manipuluje, oszukuje, prowadzi nieuczciwą walkę w sądzie. Joanna nie tylko musi stawić temu czoło, ale przede wszystkim chronić dziecko. Związek głównych bohaterów przejdzie niejedną próbę, zwłaszcza gdy na drodze do ich szczęścia stanie Daniel – mężczyzna, który nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć swój cel.

Co zrobi mężczyzna z miłości do kobiety? Jak przejdą swój czas próby? Odpowiedzi na te pytania, znajdziecie w pełnej emocji opowieści, która złamie niejedno serce i sklei je na nowo.

Wioletta Sawicka urodziła się i mieszka na Warmii. Z wykształcenia jest pedagogiem, ale zawodowo realizuje się jako dziennikarka. Jej specjalnością są reportaże. Od zgiełku życia wyciszenia szuka w warmińskich lasach i w Bieszczadach, którymi jest niezmiennie zafascynowana. Pasjonatka literatury, wędrówek bezludnymi szlakami oraz rowerowych wypadów. Mężatka, matka dwójki dzieci. Autorka powieści „Wyjdziesz za mnie, kotku?”, „Będzie dobrze, kotku” „Jeśli się odnajdziemy, kotku”, „Dzień cudu” i „Wyspy szczęśliwe”.

d27w0zf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27w0zf
d27w0zf