Trwa ładowanie...

Co wzbudza większe emocje od Harry’ego Pottera i Kodu Leonarda da Vinci?

Co wzbudza większe emocje od Harry’ego Pottera i Kodu Leonarda da Vinci?Źródło: Inne
d1q5wb1
d1q5wb1

Nowość na listach bestsellerów. Opracowana przez australijskiego dietetyka _Total wellbeing Diet_ zajęła pierwsze miejsca na wszelkich listach najchętniej czytanych książek.

Australijczycy znani są jako jedno z bardziej wysportowanych społeczeństw. Jednakże i tam dała o sobie znać plaga otyłości. Walka z nadwagą i jej skutkami dla zdrowia będzie kosztowała australijski rząd 770 milionów dolarów, stąd pomysł, by opracować i rozpropagować skuteczną dietę. Efekt jest – jak na razie – bardzo dobry: dotychczas sprzedało się 370 tysięcy egzemplarzy książki.

Książka okazuje się jedyną z najlepiej sprzedających się australijskich książek wszech czasów. Ten sukces zainteresował publikacją również inne kraje: Wielką Brytanie, Stany Zjednoczone i Chiny.

Autor książki, Manny Noakes, zaznacza, że jego praca skierowana jest do szerszego grona czytelników – nie tylko dla tych, którzy walczą ze zbędnymi kilogramami. Nie jest to bowiem klasyczny poradnik, który uczy, jak schudnąć, ale publikacja prezentująca zasady zdrowego żywienia. Noakes zwrócił uwagę również na fakt, że rynek wydawniczy potrzebuje takich pozycji, gdyż jest pełen wątpliwej jakości poradników, prezentujących diety niezgodne z osiegnięciami wsółczesnej wiedzy o żywieniu.

d1q5wb1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q5wb1