Trwa ładowanie...
wakacje
23-04-2010 13:29

Co czyta George Bush?

Co czyta George Bush?Źródło: Inne
dx2yh4t
dx2yh4t

Jak George Bush spędza wakacje? Jeśli nie jeździ na rowerze, to na pewno czyta. Biały Dom poinformował, że prezydent zabrał z sobą na wakacje trzy potężne książki (każda z nich ma podobno 500 stron). Ma zamiar je przeczytać podczas pobytu na swoim ranczo w Teksasie.

A czyta przywódca Stanów Zjednoczonych? Oto tytuły:

The Great Influenza: The Epic Story of the Deadliest Plague in History - John Barry, autor publikacji, opowiada w niej historię śmierci 50 milionowej grupy osób zarażonych wirusem grypy. Zdarzenie to miało miejsce w 1918 roku. Autor w swej książce oskarża rząd Stanów Zjednoczonych o ignorowanie problemu i dopuszczenie do tragedii.

Salt: A World History- bestseller Marka Kurlansky'ego prezentuje dzieje soli oraz opowiada, jak to się stało, że znajduje się ona w każdej kuchni.

dx2yh4t

Alexander II: The Last Great Tsar - prezydent Bush ma szansę wyprzedzić wielu miłośników historii RosjiRosji: ta biografia Aleksandra II ukaże się w sprzedaży dopiero w październiku. Wybór tej pozycji zaiste zastanawiający, przypomnijmy, że car Aleksander II Romanow przez całe swe panowanie walczył z terrorystami z Narodnej Woli, przeżył kilka zamachów, w końcu zabiła go bomba polskiego anarchisty. Czyżby coś groziło prezydentowi USA?

dx2yh4t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dx2yh4t