Trwa ładowanie...
wakacje

Co czyta George Bush?

Share
Co czyta George Bush?
Źródło: Inne
d11yn18

Jak George Bush spędza wakacje? Jeśli nie jeździ na rowerze, to na pewno czyta. Biały Dom poinformował, że prezydent zabrał z sobą na wakacje trzy potężne książki (każda z nich ma podobno 500 stron). Ma zamiar je przeczytać podczas pobytu na swoim ranczo w Teksasie.

A czyta przywódca Stanów Zjednoczonych? Oto tytuły:

The Great Influenza: The Epic Story of the Deadliest Plague in History - John Barry, autor publikacji, opowiada w niej historię śmierci 50 milionowej grupy osób zarażonych wirusem grypy. Zdarzenie to miało miejsce w 1918 roku. Autor w swej książce oskarża rząd Stanów Zjednoczonych o ignorowanie problemu i dopuszczenie do tragedii.

d11yn18

Salt: A World History- bestseller Marka Kurlansky'ego prezentuje dzieje soli oraz opowiada, jak to się stało, że znajduje się ona w każdej kuchni.

Alexander II: The Last Great Tsar - prezydent Bush ma szansę wyprzedzić wielu miłośników historii RosjiRosji: ta biografia Aleksandra II ukaże się w sprzedaży dopiero w październiku. Wybór tej pozycji zaiste zastanawiający, przypomnijmy, że car Aleksander II Romanow przez całe swe panowanie walczył z terrorystami z Narodnej Woli, przeżył kilka zamachów, w końcu zabiła go bomba polskiego anarchisty. Czyżby coś groziło prezydentowi USA?

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d11yn18

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11yn18
d11yn18