Trwa ładowanie...

Bunt na Wyspie Potępionych. Urodzeni, by czynić zło?

Świeżo nawróceni złoczyńcy, bohaterowie serii ”Następcy” powracają. Przekonaj się kto zdobędzie trójząb Trytona i wygra pościg. Już we wrześniu czytelnicy mogą się o tym przekonać, czytając najnowszą książkę Melissy de la Cruz ”Bunt na Wyspie Potępionych”, trzecią część bestsellerowej powieści z listy ”New York Timesa”.

Bunt na Wyspie Potępionych. Urodzeni, by czynić zło?Źródło: Materiały prasowe
d1ckdyh
d1ckdyh

Tej jesieni nakładem Wydawnictwa Egmont ukazała się kontynuacja powieści ”Powrót na Wyspę Potępionych”, która odniosła wielki sukces poprzedniego lata, będąc numerem jeden listy bestsellerów Empiku, a za granicą jednym z bestsellerów ”New York Timesa” i innych gazet.

”Bunt na Wyspie Potępionych” to nowe przygody postaci znanych z filmu ”Następcy” – potomków czarnych charakterów z filmów Disneya: Diaboliny, Złej Królowej, Dżafara i Cruelli de Mon. Historia opisana w książce jest kontynuacją konfrontacji Mal i Umy – córki morskiej wiedźmy Urszuli. Jak skończy się ten pojedynek? Wszystko stanie się jasne po przeczytaniu trzeciej części bestsellera ”Bunt na Wyspie Potępionych”. Płyniemy z prądem!

Głęboko na dnie morza potężny trójząb króla Trytona znalazł się nieoczekiwanie za magiczną barierą otaczającą Wyspę Potępionych, na której żyją na zesłaniu łotrzy i banici. Uma, córka Urszuli, odwieczna rywalka Mal, nie może uwierzyć w swoje szczęście. Nareszcie choć raz dla odmiany przytrafiło się jej coś dobrego. Uma zamierza zrobić wszystko co w jej mocy, by wejść w posiadanie tego niezwykłego złotego przedmiotu. Aby zrealizować ten plan, potrzebuje pirackiej załogi.

Kiedy Mal, Evie, Carlos i Jay dowiadują się o zaginionym trójzębie, uznają, że muszą go odszukać, zanim wpadnie on w ręce mieszkańców wyspy. Na szczęście dzieci łotrów mają talent do odnajdywania zaginionych magicznych przedmiotów.

d1ckdyh

Podczas gdy Uma szykuje się do wypłynięcia w rejs, razem z Harrym, synem kapitana Haka, i Gilem, synem Gastona, a także innymi najgroźniejszymi piratami z Wyspy Potępionych, zreformowane dzieci złoczyńców opracowują własny plan. Ponieważ Bena wezwały królewskie obowiązki, Mal, Evie, Carlos i Jay nie zamierzają przestrzegać wszystkich zasad podczas jego nieobecności. W końcu wykorzystywanie zła do czynienia dobra nie możne być naganne. Prawda?

Ekscytujący i pełen niebezpieczeństw wyścig po trójząb króla Trytona skłania dawne przyjaciółki do rywalizacji – oba zespoły walczą o przyszłość Auradonu. Drużyny Mal i Umy wypływają na wzburzone wody, ale tylko jedna łódź utrzyma się na powierzchni.

Niesamowite przygody, nagłe zwroty akcji oraz galeria przedziwnych postaci – to wszystko sprawia, że trudno oderwać się od lektury. Najnowsza powieść Melissy de la Cruz trzyma w napięciu do ostatniej strony i pochłania bez reszty! To doskonała propozycja zarówno dla młodych, jaki i nieco starszych czytelników.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

_ Wszystkie książki Melissy de la Cruz dostępne są na Egmont.pl._

d1ckdyh

O autorce: Melissa de la Cruz jest autorką ”Wyspy Potępionych” i ”Powrotu na Wyspę Potępionych” , bestsellera z listy ”New York Timesa”, oraz wielu innych powieści, które trafiły na listy bestsellerów, między innymi książek z cyklu ”Błękitnokrwiści”. Mieszka w Los Angeles z mężem i córką.

Obejrzyj też: #dziejesiewkulturze

d1ckdyh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ckdyh