Trwa ładowanie...

Bambi, Merida Waleczna, Królewna Śnieżka i Auta dla dzieci prosto z... okienka

Wykorzystajmy wolne chwile na lekturę z dzieckiem. Doskonałą propozycją ku temu mogą być kolejne tytuły z serii kartonowych książeczek z okienkiem dla najmłodszych dzieci – Bambi, Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków, Auta, Merida Waleczna wydane przez Egmont.

Bambi, Merida Waleczna, Królewna Śnieżka i Auta dla dzieci prosto z... okienkaŹródło: Egmont
d6tfpru
d6tfpru

Wykorzystajmy wolne chwile na lekturę z dzieckiem. Doskonałą propozycją ku temu mogą być kolejne tytuły z serii kartonowych książeczek z okienkiem dla najmłodszych dzieci – Bambi, Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków, Auta, Merida Waleczna wydane przez Egmont.

Czas spędzony wspólnie z maluchem jest niezwykle ważny. Czytanie wspiera rozwój dzieci, uwzględnijmy to i przenieśmy się razem z milusińskimi, choćby na moment w bajkowy świat. W cyklu ukazało się do tej pory osiem tytułów, zostały wykonane ze sztywnego kartonu, wytrzymałego na uszkodzenia, rogi są zaokrąglone, co nie jest bez znaczenia dla bezpieczeństwa dziecka.

Otwórz okienko wyobraźni i przenieś się do cudownego świata opowieści Disneya!

„Bambi” Królowa Łania urodziła malutkiego jelonka. Wesoły i ciekawski Bambi szybko stał się ulubieńcem całego lasu. Miał wrażenie, że życie jest nieustanną, radosną zabawą - lecz los szybko kazał mu wydorośleć. Utrata mamy, straszny pożar lasu… wydawało się, że nieszczęściom nie ma końca. A jednak życie ma swoje prawa. Po zimie przychodzi wiosna i wszystko się odradza. Bambi dowiedział się, co to śmierć, lecz poznał też miłość i szczęście...

„Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków” Kiedy Zła Królowa pozazdrościła urody swojej pasierbicy Śnieżce i kazała ją uśmiercić, zapowiadał się koniec bajki. A jednak królewna ocalała i zyskała wspaniałych przyjaciół - siedmiu krasnoludków. Kiedy Królowa znów zagroziła Śnieżce, krasnoludki i leśne zwierzaki stanęły w jej obronie. Niestety, nawet one nie były w stanie odwrócić złego czaru rzuconego przez macochę. Wydawało się, że nic już nie ocali Śnieżki, ale pojawił się zakochany Książę...

d6tfpru

(img|344697|center)

„Merida Waleczna”Wydaje się, że każda dziewczyna marzy, by szybko wyjść za mąż… a jednak zdarzają się wyjątki! Gdy Elinor, władczyni szkockiego królestwa DunBroch, oznajmiła swojej córce Meridzie, że przybędą młodzieńcy, aby ubiegać się o jej rękę, nastolatka zaprotestowała. Żywiołowa Merida cięciem miecza oddzieliła na rodzinnym gobelinie siebie od matki, co spowodowało lawinę dramatycznych wydarzeń! Jak teraz waleczna dziewczyna naprawi rodzinne więzi, umożliwiające pokonanie złego czaru?

„Auta” Młody as toru Zygzak McQueen marzy o wyścigowej sławie i trofeum Złotego Tłoka – pod jego maską ambicja aż kipi. Jest szybszy od najszybszych i nie ma ochoty dzielić się zwycięstwem! Ale los postanowił dać młodzikowi nauczkę i sprowadził go na boczny tor... Zygzak McQueen musi podjąć trudne wyzwanie. Czeka go ciężka praca – nie tylko fizyczna, której dotąd nie znał, ale i praca nad sobą. Czy pozostanie sam, czy zrozumie, co znaczy siła zespołu, który razem pracuje na zwycięstwo?

d6tfpru
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6tfpru