Trwa ładowanie...

50 tys. dla tego, kto pomoże wykryć przestępcę

50 tys. dla tego, kto pomoże wykryć przestępcęŹródło: Inne
d1c1wto
d1c1wto

W sierpniu wyszła na jaw afera związana z pirackimi kopiami książek tak znanych pisarek, jak Joanna Chmielewska czy Katarzyna Grochola. Książki zostały podrobione w bardzo perfidny sposób. Różnicę można najszybciej zauważyć w ich cenie, zdecydowanie niższej nawet od tej hurtowej.

W walce z piractwem poszkodowane wydawnictwa postanowiły zwrócić się o pomoc do prokuratury. Zwracają się także do wszystkich, którzy są w posiadaniu informacji, które pomogłyby w ujęciu przestępców.

„Wydawnictwo W.A.B., Wydawnictwo Kobra Media, Wydawnictwo L&L oraz Firma Księgarska Jacek Olesiejuk informują, że postanowiły przyznać nagrodę w wysokości 50.000 zł osobie, która wskaże drukarnię oraz głównego dystrybutora nielegalnych wydań książek Joanny Chmielewskiej i Katarzyny Grocholi oraz książki Kubuś Puchatek.

Wydawcom zależy na informacjach, które umożliwią skazanie konkretnych osób (osoby), odpowiedzialnych za nielegalny proceder. Nagroda zostanie wypłacona po weryfikacji otrzymanych informacji. Gwarantowana jest anonimowość.

Informacje należy przekazywać pod numer telefonu: 0-506-608 905 a także na adres mailowy: piraci@wab.com.pl.

d1c1wto
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1c1wto