Trwa ładowanie...

3. Bieszczadzkie Lato z Książką

3. Bieszczadzkie Lato z KsiążkąŹródło: AFP
dpa8awk
dpa8awk

12 lipca rozpocznie się 3. Bieszczadzkie Lato z Książką.

W trakcie dwudniowej imprezy w Lesku i Przemyślu odbywać się będzie festiwal książki. Gośćmi będą m.in.: Wiktor Jerofiejew , Eustachy Rylski , Adam Bujak , Marek Grajek , Krzysztof Karasek , Jacek Komuda , Barbara Kosmowska , Edward Marszałek, Andrzej Pityński, Jacek Purchla , Bartłomiej Rychter , Magda Skubisz , Dmitrij Aleksandrowicz Strelnikoff, Janusz Szuber i Marcin Wolski . Zaplanowano m.in. odsłonięcie Pomnika Książki zaprojektowanego przez Andrzeja Pityńskiego, koncert Beaty Rybotyckiej w Amfiteatrze w Lesku oraz na Wzgórzu Zamkowym w Przemyślu, a dla najmłodszych przewidziano konkursy i zabawy.

W minitargach książki udział wezmą wydawnictwa: Bosz, Czarne, Czytelnik, Prószyński i S-ka, Publikat, Rebis, W.A.B., Wydawnictwo Literackie i Zysk i S-ka.

Organizatorami 3. Bieszczadzkiego Lata z Książką są: Wydawnictwo Bosz, Urząd Miasta i Gminy Lesko, Urząd Miejski w Przemyślu, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek, Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku, Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Lesku, Muzeum Narodowe w Przemyślu.

dpa8awk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpa8awk