Trwa ładowanie...

Znamy szczegóły związane z publikacją nowej powieści Dana Browna

Znamy szczegóły związane z publikacją nowej powieści Dana BrownaŹródło: Knopf Doubleday/Dan Brown
d1z7x2h
d1z7x2h

* Dan Brown przenosi się do Waszyngtonu, gdzie będzie pracował nad kontynuacją swej bestsellerowej powieści Kod Leonarda da Vinci – poinformował Random House, wydawca pisarza.*

Najnowsza powieść Browna , The Lost Symbol, trafi do księgarń 15 września. Na kartach powieści powróci Robert Langdon, profesor Uniwersytetu Harwarda, który w ciągu 12 godzin rozwiąże kolejna zagadkę.

Fabuła i miejsca akcji najnowszej powieści starannie trzymano w tajemnicy. W środę ujawniono jedynie dwie strony okładki książki.

Na okładce przeznaczonej na rynek amerykański znajduje się zdjęcia Kapitolu i czerwona pieczęć; okładka na rynek brytyjski i australijski również ma to zdjęcia, ale poza nim znajduje się klucz z ekierką i kompasem.

d1z7x2h

The Lost Symbol będzie miał światową premierę w języku angielskim 15 września; pierwszy nakład wyniesie 6,5 miliona kopii i będzie to największy pierwszy nakład w historii Random House.

Kod Leonarda da Vinci sprzedał się w ponad 81 milionach egzemplarzy, znajdował się na czołowych miejscach list bestsellerów na całym świecie i rozgniewał Watykan i niektórych katolików. Po tym sukcesie pozostałe powieści Browna - Anioły i demony oraz Zwodniczy punkt - również stały się bardzo poczytne.

d1z7x2h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z7x2h