Trwa ładowanie...
casting
10-08-2011 14:04

Znak szuka dziewczyn na okładkę

Chciałabyś spróbować swoich sił przed obiektywem? Jeżeli masz od 12 do 19 lat, weź udział w castingu wydawnictwa Znak, wyślij swoje zdjęcie i wygraj. Masz szansę znaleźć się na okładce kolejnej książki Małgorzaty Budzyńskiej z serii Ala Makota, która ukaże się w 2011 roku.

Znak szuka dziewczyn na okładkęŹródło: "__wlasne
d3nuc9w
d3nuc9w

Chciałabyś spróbować swoich sił przed obiektywem? Jeżeli masz od 12 do 19 lat, weź udział w castingu wydawnictwa Znak, wyślij swoje zdjęcie i wygraj. Masz szansę znaleźć się na okładce kolejnej książki Małgorzaty Budzyńskiej z serii Ala Makota , która ukaże się w 2011 roku.

Małgorzata Budzyńska , pisarka i autorka książek dla młodzieży, napisała młodzieżowy bestseller o młodej warszawiance, Ali Makocie, który od pierwszego tomu bije rekordy popularności.

Jaka jest główna bohaterka Ala? To zwyczajna nastolatka z głową pełną szalonych pomysłów.Wydawnictwo poszukuje dziewczyny, która najlepiej odda charakter bohaterki i zostanie twarzą z okładki kolejnej książki o Ali Makocie.

d3nuc9w

Wystarczy, że dołączysz do grupy na stronie www.fotka.pl/alamakota i w terminie 2.08.2011 - 19.08.2011 dodasz swoje zdjęcia do naszego albumu konkursowego. Warunkiem koniecznym jest również polubienie profilu społecznościowego Ali Makoty na Facebooku.

Dodaj swoje zdjęcie do albumu, na stronie www.fotka.pl/alamakota. Wyślij wypełniony formularz konkursowy na adres casting@makota.pl, w temacie maila wpisując ”casting”, a w treści imię i nazwisko oraz login na fotka.pl.

UWAGA: W przypadku osób niepełnoletnich prosimy o przesłanie pocztą tradycyjną formularza zgody podpisanego przez prawnego opiekuna.

Zwyciężczynię naszego konkursu zaprosimy na profesjonalną sesję zdjęciową do Krakowa, podczas której zostaną wykonane zdjęcia służące do stworzenia okładki do kolejnej książki z serii o Ali Makocie.

Wyboru najlepszego zdjęcia dokonają przedstawiciele Wydawnictwa Znak Emotikon oraz sama autorka, Małgorzata Budzyńska .

Szczegóły na www.makota.pl

*[oprac. GW] *

d3nuc9w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nuc9w