Trwa ładowanie...
młodzież
23-04-2010 13:39

Zlot czarodziejek w Warszawie

Zlot czarodziejek w WarszawieŹródło: Inne
d4bvdxa

„Czarodziejki W.I.T.C.H.” to dwutygodnik komiksowy adresowany do dziewcząt w wieku 7-12 lat. Od momentu jego wydania w Polce cieszy się wysoką i wciąż rosnącą popularnością.

Czasopismo „Czarodziejki W.I.T.C.H.” nie tylko w Polsce cieszy się wielką popularnością. Uwielbiają go czytelniczki we Włoszech, Skandynawii i Niemczech. Pierwszy numer magazynu pojawił się na polskim rynku w styczniu 2002 roku. Głównym elementem pisma jest komiks opowiadający o perypetiach 5 dziewcząt, które przeżywają uczuciowe rozterki, konflikty z rodzicami i szkolne kłopoty. Żyją jak zwyczajne nastolatki, choć jednocześnie są Czarodziejkami, a akcja toczy się w dwóch światach: realnym i baśniowym.

W poprzednich latach zloty organizowane były w warszawskim klubie Stodoła, w 2006 roku zaś w Parku Sowińskiego w Warszawie. We wspólnej zabawie uczestniczyło wtedy 7 tys. fanek z rodzinami z całej Polski. W tym roku po raz drugi Zlot odbędzie się na świeżym powietrzu. Impreza planowana jest na 16 czerwca w amfiteatrze Parku Sowińskiego przy ulicy Elekcyjnej 17 w Warszawie, w godzinach od 11.00 do 18.00.

Na uczestniczki imprezy czekało wiele atrakcji: spotkanie z rysownikami komiksu z Włoch, wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, występ iluzjonistów z zespołu Metamorphosis, minikurs salsy, karaoke, pokaz mody, szkoła wdzięku i urody, spotkania z astrologiem, wróżką, psychologiem, stosika sprzedażowe z książkami, komiksami, zabawkami, artykułami piśmienniczymi.

d4bvdxa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bvdxa