Trwa ładowanie...
01-08-2017 16:34

Zapomniany pokój

Miłość, która potrafi przetrwać przez całe pokolenia. Namiętność, nad którą nie można zapanować. Poczucie straty, której nie można przeboleć... Tak, to przepis na romans doskonały! A jeśli jest on napisany przez aż trzy znakomite pisarki, z których każda snuje swój własny, wyjątkowy wątek... To oznacza tylko jedno – od tej książki nie można się oderwać!

Share
Zapomniany pokójŹródło:
d2rqyd7

Miłość, która potrafi przetrwać przez całe pokolenia. Namiętność, nad którą nie można zapanować. Poczucie straty, której nie można przeboleć... Tak, to przepis na romans doskonały! A jeśli jest on napisany przez aż trzy znakomite pisarki, z których każda snuje swój własny, wyjątkowy wątek...*To oznacza tylko jedno – od tej książki nie można się oderwać!*

Nowy Jork. Trzy epoki, trzy historie, trzy kobiety. Każda jest uderzająco piękna. Każda zakochuje się w mężczyźnie, z którym nie ma szans na szczęśliwy związek. Każda będzie próbowała łamać konwenanse. Każda czeka na prawdziwą miłość. I każda z nich nosi pamiątkowy naszyjnik z rubinów... Co je tak naprawdę łączy?

Rok 1892 – Olive Van Alen jest córką architekta, który zaprojektował nowojorską rezydencję rodziny Prattów. Senior rodu – August Pratt - oszukał projektanta, nie zapłacił mu za pracę, czym zrujnował architekta i doprowadził do samobójstwa. 
Olive postanawia zatrudnić się w domu Prattów jako pokojówka – chce zdobyć dokumenty, które pozwolą jej udowodnić, że to jej ojciec został przez zleceniodawcę oszukany i wykorzystany.

Rok 1920. Lucy Young to młoda sekretarka w biurze Cromwell, Polk & Moore. Nieprzypadkowo zatrudniła się właśnie w tej firmie. Ma nadzieję, że pracując blisko jednego z dyrektorów – Phillipa Schyulera – dowie się czegoś na temat swojego biologicznego ojca, którego nigdy nie poznała.

d2rqyd7

Kate Schuyler jest lekarką w prywatnym szpitalu, mieszczącym się w dawnej rezydencji pewnej wpływowej rodziny.Jest 1944 rok, trwa wojna, do szpitala trafia ciężko ranny kapitan Cooper Ravenel – grozi mu amputacja nogi. Kate zgłasza się do opieki nad żołnierzem. Któregoś dnia w gorączce kapitan Ravenel nazywa lekarkę Victorine. Wygląda na to, że kobieta kogoś mu przypomina…

Książka ”Zapomniany pokój” to wyjątkowy projekt współautorski cenionych pisarek: Beatriz Williams, Lauren Willing i Karen White. Jest to idealna propozycja dla wielbicieli powieści obyczajowych z historią w tle. Zachwyca narracją i językiem oraz opisami Nowego Jorku w trzech płaszczyznach czasowych.

O autorkach:

Beatriz Williams – amerykańska pisarka, absolwentka uniwersytetów Stanford 
i Columbia. Nakładem W.A.B. ukazały się dwa pierwsze tomy jej cyklu Siostry Schuyler: Tajne życie Violet Grant (2015) i Małe sekrety Tiny (2016). Obecnie pisarka mieszka z mężem i czwórką dzieci w Connecticut.

Karen White – amerykańska pisarka, skończyła zarządzanie na Tulane University i przez dziesięć lat pracowała w korporacjach. Jej książki dwukrotnie otrzymały National Readers’ Choice Award. Obecnie pisarka mieszka z mężem i dwójką dzieci niedaleko Atlanty.

Lauren Willig – amerykańska pisarka, absolwentka Yale i Harvardu, była prawniczka. Mieszka w Nowym Jorku.

(img|746929|center)

”Zapomniany pokój”, Beatriz Williams, Lauren Willing i Karen White. Premiera: 2 sierpnia 2017 | Seria: poza serią | literatura obyczajowa/fikcja, Wydawnictwo W.A.B.

d2rqyd7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rqyd7
d2rqyd7