Trwa ładowanie...
spotkanie autorskie
04-11-2015 15:35

Zakumplujcie się z tradycją! Spotkanie z Marianną Oklejak

Wydawnictwo Egmont oraz Muzeum dla Dzieci serdecznie zapraszają wszystkich młodszych i starszych na spotkanie z autorką książki "Cuda Wianki" Marianną Oklejak.

Share
Zakumplujcie się z tradycją! Spotkanie z Marianną OklejakŹródło: Egmont
d1d3su5

Wydawnictwo Egmont oraz Muzeum <a href="https://ksiazki.wp.pl/dla-dzieci-6148010369164929c">dla Dzieci</a> serdecznie zapraszają wszystkich młodszych i starszych na spotkanie z autorką książki "Cuda Wianki" Marianną Oklejak.

Sobota, 7 listopada godzina 15.00, Muzeum dla Dzieci, ul. Kredytowa 1 w Warszawie.

W wyjątkowym spotkaniu na temat polskiej kultury ludowej z autorką książki Cuda wianki Marianną Oklejak udział weźmie również Remigiusz Mazur-Hanaj, etnograf, animator i dokumentator tradycyjnej kultury etnomuzycznej, współtwórca ruchu domów tańca w Polsce, a tradycyjną muzyką ozdobią: Paula Kinaszewska (skrzypce) i Róża Mościcka (bębenek). Całość poprowadzi Anna Grunwald.

Co się wydarzy?

  • Marianna Oklejak - autorka książki, graficzka, ilustratorka (seria Basia, Jestem miasto. Warszawa, Siedmiu wspaniałych, Król Maciuś Pierwszy), miłośniczka polskiej kultury ludowej, opowie o kulisach powstania najnowszej książki Cuda Wianki.
  • Marianna Oklejak, Remigiusz Mazur-Hanaj oraz Anna Grunwald dyskutować będą o tym jak się ma tradycja do nowoczesności, jak się w ogóle ma i co z tą cepelią.
  • Warsztaty plastyczne dla dzieci

Wstęp wolny.

Ze względu na część warsztatową dla dzieci bardzo prosimy o zgłaszanie uczestnictwa :rezerwacje@ethnomuseum.pl, 22 69 353 80.

Serdecznie zapraszamy!

d1d3su5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1d3su5
d1d3su5