Trwa ładowanie...
łódź
06-12-2012 16:50

„Z półki na półkę” czyli wymiana książek organizowana przez lubimyczytać.pl

Już 9 grudnia podczas Salonu Ciekawej Książki w Łodzi odbędzie się trzecia edycja akcji „Z półki na półkę”. W jej ramach będzie można wymienić przeczytane książki na te przyniesione przez innych użytkowników, a także na nowości wydawnicze

„Z półki na półkę” czyli wymiana książek organizowana przez lubimyczytać.plŹródło: "__wlasne
dlwvvt1
dlwvvt1

Już 9 grudnia podczas Salonu Ciekawej Książki w Łodzi odbędzie się trzecia edycja akcji „Z półki na półkę”. W jej ramach będzie można wymienić przeczytane książki na te przyniesione przez innych użytkowników, a także na nowości wydawnicze.

Użytkownicy lubimyczytać.pl – portalu społecznościowego dla miłośników książek – od dawna spontanicznie wymieniają się przeczytanymi książkami i w ten sposób dają książkom kolejne życie. W pierwszej edycji akcji, która odbyła się podczas zeszłorocznego Salonu Ciekawej Książki wzięło udział prawie 300 osób, a nowego właściciela znalazło ponad tysiąc książek.

Każdy z nas ma na swoich półkach książki, do których już nie wróci. Dajmy im drugie życie, przecież zgodnie z najważniejszą zasadą bookcrossingu książki żyją wtedy, gdy są czytane. Kryminał za powieść fantasy? Romans za reportaż? Podczas wymiany każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Zasada jest prosta - można zabrać tyle książek, ile się przyniosło (maksymalnie 5 tytułów)!

Udział w akcji zapowiedziały wybrane wydawnictwa. Do tej pory swoje książki zaoferowali: Officyna, Czarna Owca, Rebis, Zysk i S-ka oraz Znak.

Wymiana książek odbędzie się*9 grudnia w godzinach 12-14*w Sali C Hali Międzynarodowych Targów Łódzkich (al. Politechniki 4)

Udział w wymianie jest bezpłatny (uczestnicy pokrywają wstęp na Targi).

dlwvvt1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlwvvt1