Trwa ładowanie...
kraków
28-11-2013 15:20

X Salon Książki Krakowskiej

W środę 4 grudnia o godz. 18.00 zapraszamy do Pałacu Krzysztofory na kolejne spotkanie z cyklu "Salon książki krakowskiej". Tym razem zaprezentowany zostanie katalog Cracovia Iudaeorum 3D, towarzyszący czasowej ekspozycji pod tym samym tytułem, udostępnianej w Starej Synagodze.

X Salon Książki KrakowskiejŹródło: "__wlasne
d3mv5y7
d3mv5y7

W środę 4 grudnia o godz. 18.00 zapraszamy do Pałacu Krzysztofory na kolejne spotkanie z cyklu "Salon książki krakowskiej". Tym razem zaprezentowany zostanie katalog Cracovia Iudaeorum 3D, towarzyszący czasowej ekspozycji pod tym samym tytułem, udostępnianej w Starej Synagodze. Projekt Cracovia Iudaeorum 3D jest dziełem zespołu Muzeum Historycznego Miasta Krakowa oraz zaproszonych do współpracy partnerów zewnętrznych – wybitnych specjalistów w zakresie historii, archeologii, architektury i historii sztuki. Fachowa wiedza i zaangażowanie każdego z nich złożyły się na jedyne w swoim rodzaju opracowanie, którego efekty zostały opublikowane w niniejszym katalogu oraz zaprezentowane na wystawie w Starej Synagodze, oddziale Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, trwającej od 27 czerwca 2013 do 20 kwietnia 2014 roku.

Udział w spotkaniu wezmą m.in. autorzy artykułów zamieszczonych w katalogu: dr Marek Łukacz, dr Dariusz Niemiec i pan Emil Zaitz.

Spotkanie i rozmowę z autorami poprowadzi Witold Turdza.

Wstęp wolny.

d3mv5y7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mv5y7