Trwa ładowanie...

WYSOKA WIEŚ: Spotkanie z Moniką Witkowską

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Moniką Witkowską, autorką książki "Kurs Czukotka". Spotkanie odbędzie się 28 grudnia (sobota) o godz. 17:00 w Cafe Plotka w Hotelu Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie w Wysokiej Wsi k. Ostródy. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

WYSOKA WIEŚ: Spotkanie z Moniką WitkowskąŹródło: Materiały prasowe
d1sb3g2
d1sb3g2

Zapraszamy na* spotkanie autorskie z Moniką Witkowską, autorką książki *"Kurs Czukotka". Spotkanie odbędzie się 28 grudnia (sobota) o godz. 17:00 w Cafe Plotka w Hotelu Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie w Wysokiej Wsi k. Ostródy. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Monika Witkowska jest dziennikarką, pilotką wycieczek i podróżniczką, która odwiedziła ponad 150 krajów. Jej największą pasją jest żeglarstwo, a jedną z największych przygód życia był arktyczny rejs w dwuosobowym składzie przez cztery morza: Beauforta, Czukockie, Wschodniosyberyjskie oraz Beringa, opisany na kartach książki "Kurs Czukotka". Było to pierwsze w historii światowego żeglarstwa pokonanie tej ekstremalnej trasy. Podczas spotkania autorka nie tylko opowie o kulisach wyprawy, ale także zaprezentuje niesamowite zdjęcia prosto z Arktyki.

d1sb3g2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sb3g2