Trwa ładowanie...
d1e0h28

Wydawnictwo Novae Res laureatem konkursu "Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców"

Po raz 20. elitarna grupa przedsiębiorców została uhonorowana prestiżową nagrodą WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, świadczącą o doskonałej kondycji firm, które budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki. Statuetki zostały przyznane w 10. kategoriach. W kategorii "działalność naukowa, edukacyjna i badawczo-rozwojowa" laureatem została firma Zaczytani sp. z o.o. spółka komandytowa – właściciel Wydawnictwa Novae Res oraz marek Novae Res i Zaczytani.pl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wydawnictwo Novae Res laureatem konkursu "Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców"
(wyd. Novae Res)
d1e0h28

W imieniu Zaczytani sp. z o.o. spółka komandytowa i wydawnictwa Novae Res dyplom oraz statuetkę Wiktorii odebrał Wojciech Gustowski – redaktor naczelny wydawnictwa wraz z małżonką. W uroczystym wydarzeniu, które odbyło się w Warszawie, wzięli udział laureaci i ich goście, a także szacowni przedstawiciele władz państwowych i samorządowych oraz ludzie ze świata nauki, kultury i mediów.

Tegoroczna edycja konkursu była wyjątkowa, do konkursu było nominowanych ponad 500 firm. Od ponad dwudziestu lat nagradzamy najlepsze polskie przedsiębiorstwa i jako przewodniczący Kapituły Konkursu jestem niezmiernie dumny z polskich przedsiębiorców, z podejmowanych przez nich inicjatyw i rozwijania swoich firm na zasadach etycznej konkurencji. Osobowości i przedsiębiorcy, których nagradzamy, są przyszłością naszej rodzimej gospodarki, a nagroda WIKTORIA jest wyrazem naszego uznania – podkreśla Waldemar Piórek, Prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, organizatora konkursu.

  wyd. Novae Res
(wyd. Novae Res)

Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymania nagrody Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców. Jest ona dla nas miłym wyróżnieniem i docenieniem ciężkiej pracy na rzecz polskiej literatury, a także uznaniem naszej rzetelności, profesjonalizmu i odpowiedzialności w podejściu do działań biznesowych. W imieniu całego zespołu wydawnictwa dziękuję kapitule za ten werdykt – stwierdził Wojciech Gustowski, redaktor naczelny Wydawnictwa Novae Res i współwłaściciel Zaczytani sp. z o.o. spółka komandytowa.

d1e0h28

Wydawnictwo Novae Res działa od 2007 r. i należy do najbardziej aktywnych wydawnictw w Polsce. Od początku istnienia oficyna jest partnerem Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni, na którego terenie posiada swoją siedzibę, zaś od 2009 r. jest członkiem Polskiej Izby Książki.

  wyd. Novae Res
(wyd. Novae Res)

Wydawnictwo skupia się na publikacji, dystrybucji i promocji świeżej polskiej literatury przede wszystkim z zakresu beletrystyki i literatury popularnonaukowej. Rokrocznie nakładem Novae Res ukazuje się ponad 200 nowości, zaś w mediach pojawia się przeszło 1000 recenzji wydanych książek.

Ważne miejsce wśród Autorów wydawnictwa stanowią debiutanci – Novae Res wypromowało między innymi: Piotra C., Agnieszkę Lingas-Łoniewską, Ninę Reichter, Jolantę Kosowską czy Magdalenę Knedler.

  wyd. Novae Res
(wyd. Novae Res)

Odnajdywaniu utalentowanych debiutantów służy organizowany przez wydawnictwo od 2011 r. konkurs "Literacki Debiut Roku", działający pod honorowym patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Firma poważnie podchodzi do kwestii społecznej odpowiedzialności biznesu – jak dotąd była sponsorem kilkuset akcji społecznych i kulturalnych, i jest otwarta na nowe wyzwania w tym zakresie.

d1e0h28

Podziel się opinią

Share
d1e0h28
d1e0h28