Trwa ładowanie...

Wydawnictwo Novae Res laureatem konkursu "Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców"

Po raz 20. elitarna grupa przedsiębiorców została uhonorowana prestiżową nagrodą WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, świadczącą o doskonałej kondycji firm, które budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki. Statuetki zostały przyznane w 10. kategoriach. W kategorii "działalność naukowa, edukacyjna i badawczo-rozwojowa" laureatem została firma Zaczytani sp. z o.o. spółka komandytowa – właściciel Wydawnictwa Novae Res oraz marek Novae Res i Zaczytani.pl.

Wydawnictwo Novae Res laureatem konkursu "Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców"Źródło: wyd. Novae Res
d95stmd
d95stmd

W imieniu Zaczytani sp. z o.o. spółka komandytowa i wydawnictwa Novae Res dyplom oraz statuetkę Wiktorii odebrał Wojciech Gustowski – redaktor naczelny wydawnictwa wraz z małżonką. W uroczystym wydarzeniu, które odbyło się w Warszawie, wzięli udział laureaci i ich goście, a także szacowni przedstawiciele władz państwowych i samorządowych oraz ludzie ze świata nauki, kultury i mediów.

Tegoroczna edycja konkursu była wyjątkowa, do konkursu było nominowanych ponad 500 firm. Od ponad dwudziestu lat nagradzamy najlepsze polskie przedsiębiorstwa i jako przewodniczący Kapituły Konkursu jestem niezmiernie dumny z polskich przedsiębiorców, z podejmowanych przez nich inicjatyw i rozwijania swoich firm na zasadach etycznej konkurencji. Osobowości i przedsiębiorcy, których nagradzamy, są przyszłością naszej rodzimej gospodarki, a nagroda WIKTORIA jest wyrazem naszego uznania – podkreśla Waldemar Piórek, Prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, organizatora konkursu.

wyd. Novae Res
Źródło: wyd. Novae Res

Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymania nagrody Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców. Jest ona dla nas miłym wyróżnieniem i docenieniem ciężkiej pracy na rzecz polskiej literatury, a także uznaniem naszej rzetelności, profesjonalizmu i odpowiedzialności w podejściu do działań biznesowych. W imieniu całego zespołu wydawnictwa dziękuję kapitule za ten werdykt – stwierdził Wojciech Gustowski, redaktor naczelny Wydawnictwa Novae Res i współwłaściciel Zaczytani sp. z o.o. spółka komandytowa.

d95stmd

Wydawnictwo Novae Res działa od 2007 r. i należy do najbardziej aktywnych wydawnictw w Polsce. Od początku istnienia oficyna jest partnerem Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni, na którego terenie posiada swoją siedzibę, zaś od 2009 r. jest członkiem Polskiej Izby Książki.

wyd. Novae Res
Źródło: wyd. Novae Res

Wydawnictwo skupia się na publikacji, dystrybucji i promocji świeżej polskiej literatury przede wszystkim z zakresu beletrystyki i literatury popularnonaukowej. Rokrocznie nakładem Novae Res ukazuje się ponad 200 nowości, zaś w mediach pojawia się przeszło 1000 recenzji wydanych książek.

Ważne miejsce wśród Autorów wydawnictwa stanowią debiutanci – Novae Res wypromowało między innymi: Piotra C., Agnieszkę Lingas-Łoniewską, Ninę Reichter, Jolantę Kosowską czy Magdalenę Knedler.

wyd. Novae Res
Źródło: wyd. Novae Res

Odnajdywaniu utalentowanych debiutantów służy organizowany przez wydawnictwo od 2011 r. konkurs "Literacki Debiut Roku", działający pod honorowym patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Firma poważnie podchodzi do kwestii społecznej odpowiedzialności biznesu – jak dotąd była sponsorem kilkuset akcji społecznych i kulturalnych, i jest otwarta na nowe wyzwania w tym zakresie.

d95stmd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d95stmd