Wszyscy lubimy podsłuchiwać w pociągu. "Obserwuję cię" podbija rynek kryminałów

W telewizji informowała o sprawach kryminalnych, teraz stworzyła historię, która święci triumfy na światowych listach bestsellerów. Teresa Driscoll, wieloletnia prezenterka programu Spotlight w BBC, opisała to, co może przydarzyć się każdemu. Jej thriller psychologiczny "Obserwuję cię" bije rekordy popularności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Autorka przez wiele lat pracowała w mediach. Rozmowy z uczestnikami programu zainspirowały ją do stworzenia książki.
Autorka przez wiele lat pracowała w mediach. Rozmowy z uczestnikami programu zainspirowały ją do stworzenia książki. (Materiały prasowe)
WP

Jej pierwszy thriller "Obserwuję cię" zaczyna się niewinnie. Ale to tylko pozory. Przypadkowo usłyszana rozmowa w pociągu uruchamia całą lawinę zdarzeń. Florystka Ella Longfield nie spodziewa się nawet, jak bardzo ta podróż wpłynie na jej dalsze życie. Jedna z siedzących obok pasażerek następnego dnia ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Mijają lata, trwa śledztwo. Ella dostaje anonimowe pogróżki. Kobieta czuje, że jest w niebezpieczeństwie. Tropy prowadzą do matki zaginionej dziewczyny, a na światło dzienne wydostają się jej rodzinne sekrety. Jej przyjaciółka i inne osoby z otoczenia też mają coś do ukrycia. Jednak oczy wszystkich skupione są na Elli.

Zapytaliśmy kilka osób, czy zdarza im się przysłuchiwać rozmowom podczas podróży pociągiem, w komunikacji miejskiej lub taxi. Odpowiedzi były zaskakujące.
Nawet przypadkowo usłyszane słowo może być początkiem opowieści mrożącej krew w żyłach. To, co usłyszała Ella Longfield, można przeczytać w książce "Obserwuję cię” Teresy Driscoll.

WP

Wystarczyło 9 miesięcy, by debiutancki thriller "Obserwuję cię” kupiło pół miliona osób. Otrzymał aż dwie nominacje w prestiżowym plebiscycie czytelników Dead Good Reader Awards. Już nabyto prawa do jego filmowej adaptacji.

Polub WP Książki
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP