Trwa ładowanie...

Wkrótce targi książki i targi edukacyjne

Wkrótce targi książki i targi edukacyjneŹródło: Jupiterimages
d3tbvsr
d3tbvsr

380 wystawców z 13 krajów zaprezentuje swoją ofertę na Targach Edukacyjnych, Salonie Wyposażenia Szkół i Poznańskich Spotkaniach Targowych - Książka dla Dzieci i Młodzieży. Trzy imprezy targowe rozpoczną się 13 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Targi Edukacyjne organizowane są po raz trzynasty. Zaprezentuje się na nich ok. 300 wystawców. Szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, szkoły językowe i uczelnie prezentować będą swoją ofertę edukacyjną i swoje dokonania naukowo-badawcze. Ekspozycji towarzyszyć będzie szereg wykładów i konferencji dla nauczycieli.

W Salonie Wyposażenia Szkół prezentowane będą nowoczesne meble szkolne i nowości z zakresu wyposażenia sal lekcyjnych - w tym sprzęt audio-video, wyposażenie sal gimnastycznych i oprogramowanie dla szkół.

d3tbvsr

Zorganizowane będzie też Miasteczko Techniki dla dzieci, w którym chętni będą mogli m.in. przejechać się poduszkowcem, postrzelać z działa powietrznego i poznać mechanizm działania telefonu.

W tym samym czasie trwać będą Poznańskie Spotkania Targowe - Książka dla Dzieci i Młodzieży. Młodzi czytelnicy będą się na nich mogli m.in. spotkać z autorami swoich ulubionych lektur. Jak zapowiedziała w czwartek na konferencji prasowej Olcha Sikorska, współorganizator targów książki, swoją ofertę zaprezentuje ok. 40 wystawców.

Poznańskie Spotkania Targowe uświetni Salon Ilustratorów - wystawa prac twórców ilustracji i grafiki książkowej.Osobom, które zaszczepiają dzieciom miłość do książek, zostaną wręczone nagrody Pegazika. W tym roku statuetki otrzymają poetka Joanna Kulmowa i Małgorzata Berwid, autorka programu „Moliki książkowe” w Telewizji Polskiej.

Targi potrwają do 15 marca.

d3tbvsr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tbvsr