Trwa ładowanie...

WARSZAWA: Spotkanie z Wacławem Radziwinowiczem w Faktycznym Domu Kultury

Zapraszamy na spotkanie z Wacławem Radziwinowiczem wokół jego nowej książki "Soczi. Igrzyska Putina", które odbędzie się w najbliższy wtorek 28 stycznia o godz. 19.00 w Faktycznym Domu Kultury przy ul. Gałczyńskiego 12 w Warszawie. Rozmowę z autorem poprowadzi Katarzyna Kwiatkowska-Moskalewicz.

WARSZAWA: Spotkanie z Wacławem Radziwinowiczem w Faktycznym Domu KulturyŹródło: "__wlasne
d45fvt3
d45fvt3

Zapraszamy na spotkanie z Wacławem Radziwinowiczem wokół jego nowej książki " Soczi. Igrzyska Putina ", które odbędzie się w najbliższy wtorek 28 stycznia o godz. 19.00 w Faktycznym Domu Kultury przy ul. Gałczyńskiego 12 w Warszawie. Rozmowę z autorem poprowadzi Katarzyna Kwiatkowska-Moskalewicz.
“Soczi. Igrzyska Putina” to książka o tym jak Władimir Putin zorganizował sobie najdroższe w historii zimowe igrzyska olimpijskie. To także reporterski przewodnik po Soczi, mieście, które powstało na grobach najdzielniejszych wojowników Kaukazu, gdzie swoją ukochaną willę miał Stalin i gdzie zwabiano czerwonych generałów, by ich potem aresztować i wywieźć na Łubiankę. To również opowieść o współczesnej Rosji walczącej o uratowanie wizerunku imperium; o wojnie wciąż toczącej się po drugiej stronie stoków, na których ścigać się będą narciarze, i o władcy Rosji, którego od losu ulicznika ocalił sport.

Wacław Radziwinowicz – jeden z najlepszych znawców rosyjskiej duszy i polityki, od 1997 r. korespondent „Gazety Wyborczej” w Rosji, potem też na Ukrainie i Białorusi. Reporter, publicysta, autor bestsellerowego „Gogola w czasach Googla” - książki, na którą złożyły się korespondencje z Rosji z lat 1998-2012 oraz wydanej w styczniu 2014 książki „Soczi.Igrzyska Putina”.

d45fvt3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45fvt3