Trwa ładowanie...

WARSZAWA: Katarzyna Dowbor w Empiku

Empik zaprasza na spotkanie z Katarzyną Dowbor, znaną polską dziennikarką, która właśnie wydała swoją debiutancką książkę – „Mężczyźni mojego życia”. Ikona polskiej telewizji opowiada w niej o mężczyznach, którzy odegrali ważną rolę w jej życiu zawodowym i osobistym. Spotkanie odbędzie się 25 października o godz. 18.00 w warszawskim salonie Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej.

WARSZAWA: Katarzyna Dowbor w EmpikuŹródło: Materiały prasowe
d4gnnli

Empik zaprasza na spotkanie z Katarzyną Dowbor , znaną polską dziennikarką, która właśnie wydała swoją debiutancką książkę – „Mężczyźni mojego życia”. Ikona polskiej telewizji opowiada w niej o mężczyznach, którzy odegrali ważną rolę w jej życiu zawodowym i osobistym. Spotkanie odbędzie się 25 października o godz. 18.00 w warszawskim salonie Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej.

Katarzyna Dowbor swoją pracę w telewizji rozpoczęła 30 lat temu, w 1983 roku. Przez prawie całą swoją karierę była związana z TVP, z którą ostatecznie zakończyła współpracę 30 kwietnia bieżącego roku. Obecnie współpracuje z Polsatem, dla którego prowadzi program „Nasz nowy dom”.

„Mężczyźni mojego życia” to szczera opowieść Katarzyny Dowbor m.in. o relacjach z kolegami na gruncie zawodowym czy też o kulisach pracy w telewizji. Z książki czytelnik dowiaduje się, jak wyglądała praca po drugiej stronie kamery oraz co działo się za kulisami festiwali w Sopocie i Opolu. W książce nie brakuje wielu ciekawych anegdot, między innymi na temat Włodzimierza Szaranowicza, Zygmunta Chajzera czy Władysława Komara.

d4gnnli
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gnnli