Trwa ładowanie...

WARSZAWA: Empik zaprasza na spotkanie z Ewą Chodakowską

W najbliższą niedzielę, 27 października, Ewa Chodakowska odwiedzi warszawski salon Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej. Najpopularniejsza w Polsce trenerka i instruktorka fitness będzie podpisywać swoją najnowszą publikację: „Rok z Ewą Chodakowską. Twój Dziennik Fitness”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00.

WARSZAWA: Empik zaprasza na spotkanie z Ewą ChodakowskąŹródło: Materiały prasowe
d2tw1vb

* W najbliższą niedzielę, 27 października, Ewa Chodakowska odwiedzi warszawski salon Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej. Najpopularniejsza w Polsce trenerka i instruktorka fitness będzie podpisywać swoją najnowszą publikację: „ Rok z Ewą Chodakowską. Twój Dziennik Fitness ”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00.*

Ewa Chodakowska to najbardziej znana obecnie w Polsce instruktorka fitness. Jest absolwentką ateńskiej Szkoły Pilatesu. W 2011 roku uruchomiła swój profil na Facebooku, gdzie zamieszczała porady dotyczące ćwiczeń. Na wszystkie posty odpisywała osobiście, dzięki czemu szybko zbudowała dużą bazę wiernych fanów - przekroczyła ona już pół miliona i wciąż rośnie!

W kwietniu bieżącego roku ukazała się jej pierwsza książka pt. „Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską”. W materiale autorka zawarła złożony program treningowy dla czytelników wraz z kompleksowym jadłospisem. Chodakowska wydała również sześć płyt DVD z treningami, jest autorką aplikacji z ćwiczeniami oraz rekordzistką w największym ogólnopolskim treningu grupowym. Właśnie ukazała się jej nowa książka.

d2tw1vb

„Rok z Ewą Chodakowską. Twój Dziennik Fitness”. To propozycja dla wszystkich tych, którzy chcieliby zmienić swój styl życia i zadbać o kondycję. Autorka zachęca czytelników do aktywności fizycznej przez cały rok. Motywuje i pokazuje, jak osiągnąć w tym czasie założone sobie cele. „Rok z Ewą Chodakowską. Twój Dziennik Fitness” jest praktycznym narzędziem, które pozwala na samodzielne planowanie treningów i sprawdzanie ich rezultatów.

d2tw1vb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tw1vb