Trwa ładowanie...
d3g1qnu

„Wallander” wraca do ale kino!

d3g1qnu
d3g1qnu

Komisarz Kurt Wallander powraca w dwóch kryminalnych serialach. Tylko w ale kino! polska premiera najnowszych odcinków brytyjskiej serii z Kennethem Branaghem i szwedzkiej z Kristerem Henrikssonem. Emisje w każdą niedzielę kwietnia i maja o 20:10.

Już w kwietniu ale kino! zaprasza na premierę najnowszego sezonu brytyjskiej serii z nominowanym w tym roku do Złotego Globu Kennethem Branaghem. Na serię składają się trzy pełnometrażowe filmy, będące ekranizacjami powieści Henninga Mankella : Morderca bez twarzy , Mężczyzna, który się uśmiechał i Piąta kobieta .
Emisje filmów w trzy kolejne niedziele: 11, 18 i 25 kwietnia, o godzinie 20:10.

W maju na widzów czeka jeszcze więcej zagadek kryminalnych. Ale kino! wyświetli premierowo cztery najnowsze odcinki serii szwedzkiej, w której w roli Wallandera występuje Krister Henriksson. Odcinki będzie można oglądać w niedziele, od 2 maja, o godzinie 20:10. Dwa z epizodów będą miały nie tylko polską premierę - ale kino! pokaże je przed ich emisją w Szwecji.

Ponadto dla fanów Wallandera i widzów, którzy nie mieli okazji obejrzeć wcześniejszych odcinków brytyjskiego serialu, ale kino! przygotowało niespodziankę.* W wielkanocną niedzielę 4 kwietnia stacja zaprasza na wieczór specjalny z trzema filmami pierwszego sezonu - „Fałszywy trop”, „Zapora” i „O krok”.* Ich emisję poprzedzi program Kino Mówi Extra, w którym gośćmi Maxa Cegielskiego będą krytyk literacki Igor Stokfiszewski i krytyk filmowy Jakub Majmurek. Porozmawiają o fenomenie szwedzkich kryminałów, porównają także brytyjską i szwedzką ekranizację „Wallandera”. Początek wieczoru o godzinie 20:10.

d3g1qnu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3g1qnu