Trwa ładowanie...

W Rzeszowie powstała pierwsza księgarnia naukowa

W Rzeszowie powstała pierwsza księgarnia naukowaŹródło: Thinkstock
d126p6j
d126p6j

Pierwsza w regionie księgarnia naukowa została otwarta w Rzeszowie. Na 130 metrach kwadratowych placówka oferuje ponad 12 tysięcy tytułów z różnych dziedzin wiedzy.

Jak powiedziała prezes firmy Księgarnie Nova Irena Kościółek, w dużej mierze to czytelnicy będą decydować, jakie książki znajdą się w księgarni.

- Chcemy być elastyczni i będziemy reagować na każdy sygnał czytelnika. Jeśli okaże się, że potrzeba więcej książek z jakiejś dziedziny to sprowadzimy je. Obecnie mamy reprezentację najważniejszych pozycji ze wszystkich dziedzin naukowych, ale w naszej ofercie jest również literatura piękna - dodała prezes firmy, do której należy księgarnia naukowa.

W księgarni można nie tylko kupić książkę, ale również skorzystać z bezpłatnego internetu Wi-Fi, a także wypić kawę i herbatę w kawiarence. Jak podkreśliła Kościółek, klienci mogą skorzystać także z Informatorium, gdzie każdy uzyska wyczerpującą informację z branży księgarskiej, a także będzie mógł zamówić każdą dostępną na rynku pozycję.

Księgarnie Nova to spółka która działa na rynku od 1990 r. Obecnie posiada 24 księgarnie na terenie Podkarpacia. Zatrudnia blisko 100 osób.

d126p6j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d126p6j

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj