Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
metro
18-08-2015 23:18

Uniwersum Metro 2033. Otchłań - premiera już 26.08

Wrocław 2033. Piękne miasto zniszczone przez rodowitego wrocławianina Roberta J. Szmidta na kartach jego najnowszej powieści zatytułowanej „Otchłań”.

Uniwersum Metro 2033. Otchłań - premiera już 26.08Źródło: insignis
d3ynsuh
d3ynsuh

Wrocław 2033. Piękne miasto zniszczone przez rodowitego wrocławianina Roberta J. Szmidta na kartach jego najnowszej powieści zatytułowanej „Otchłań” .

Druga polska powieść w ramach Uniwersum Metra 2033 będzie miała premierę już za tydzień. W dniu premiery wydawnictwo Insignis udostępni krótki film, w którym Robert J. Szmidt zabierze nas w podróż po najważniejszych miejscach Wrocławia, opisanych na kartach najnowszej powieści osadzonej w postapokaliptycznym świecie Metra 2033. Pod tym adresem już teraz można obejrzeć zwiastun filmu.

26 sierpnia o godz. 18.00 w Empiku we wrocławskiej Renomie odbędzie się spotkanie z Robertem J. Szmidtem, autorem „Otchłani”. Tym wszystkim, którzy nie mogą się doczekać premiery książki i chcą poczuć klimat „Otchałni”, wydawnictwo Insignis proponuje pierwszy rozdział powieści w interpretacji Adama Baumanna - do odsłuchania w tym miejscu .

d3ynsuh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ynsuh