Trwa ładowanie...
poznań
12-06-2013 16:43

Uchwyć zaczytany Poznań i weź udział w czerwcowym konkursie Fotoportalu!

Czekając na tramwaj, w autobusie, w zaciszu biblioteki, na uczelni, w parku czy kawiarni – czytamy niemal wszędzie. Dlatego bohaterką czerwcowego konkursu Fotoportalu  – także z okazji zbliżającego się otwarcia nowego skrzydła Biblioteki Raczyńskich – jest książka. Autorzy najlepszych fotografii zostaną nagrodzeni.

Uchwyć zaczytany Poznań i weź udział w czerwcowym konkursie Fotoportalu!Źródło: "__wlasne
d2cb45v
d2cb45v

Czekając na tramwaj, w autobusie, w zaciszu biblioteki, na uczelni, w parku czy kawiarni – czytamy niemal wszędzie. Dlatego bohaterką czerwcowego konkursu Fotoportalu – także z okazji zbliżającego się otwarcia nowego skrzydła Biblioteki Raczyńskich – jest książka. Autorzy najlepszych fotografii zostaną nagrodzeni.

Miasto Poznań co miesiąc zachęca mieszkańców do tworzenia wspólnej przestrzeni
na Miejskim Portalu Fotograficznym, znajdującym się pod adresem www.fotoportal.poznan.pl . Fotografie może nadsyłać każdy, kto utrwalił obraz z życia miasta: jego mieszkańców, architekturę, plenery, imprezy kulturalne, a także miejsca, które mają niezwykły urok, a są mniej znane mieszkańcom i turystom. Dla autorów zdjęć cieszących się największą popularnością i najczęściej pobieranych, przewidziane są nagrody pieniężne.

Czerwcowy konkurs Fotoportalu poświęcony jest książce, a pretekstem do nadsyłania fotografii ma być otwarcie nowego skrzydła Biblioteki Raczyńskich. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zalogować się na stronie www.fotoportal.poznan.pl oraz dodać swoje zdjęcie. Na najciekawsze fotografie co miesiąc głosują internauci, natomiast najlepsze zdjęcie odpowiadające tematowi miesiąca, wybiera jury. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w połowie lipca.

Przypomnijmy, Miejski Portal Fotograficzny powstał pod koniec 2010 roku. Tylko w ubiegłym roku odwiedziło go blisko 50 tys. unikalnych użytkowników, strona zanotowała ponad 800 tys. odsłon, a pasjonaci fotografii dodali prawie 1200 ciekawych zdjęć. Z możliwości pobrania fotografii skorzystały m.in. Gazeta Finansowa, Newsweek czy magazyn The Visitor.

d2cb45v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cb45v