Trwa ładowanie...

Tylko dla mężczyzn!

Tylko dla mężczyzn!Źródło: Inne
d4dsbe1

Wydawnictwo Zysk i S-ka kontynuuje poszukiwania nieodkrytych talentów literackich. Co roku ogłasza konkurs na powieść polską i dodatkowo w ubiegłym roku ogłosiło pierwszy ogólnopolski konkurs literacki, wyłącznie dla kobiet, pod hasłem Dziennik polskiej Bridget Jones. Pretekstem do rozpisania konkursu na powieść napisaną przez kobietę była ogromna popularność obu części powieści Helen Fielding. Sukces brytyjskiego Dziennika, utrzymującego się przez wiele miesięcy na czołowych miejscach list bestsellerów, sprawił, że wydawnictwo postanowiło odkryć rodzimy odpowiednik współczesnej trzydziestolatki.

Nick Hornby, autor powieści obyczajowych Wierność w stereo, Był sobie chłopiec, Jak być dobrym, na Zachodzie został nazwany męską Helen Fielding. Brytyjski pisarz w swoich powieściach porusza problemy dotykające współczesnych mężczyzn. Dzięki dowcipnej formie i popkulturowej tematyce, zwabił już miliony męskich (i nie tylko) czytelników na całym świecie.

Publikacja jego książek w Polsce i bliska polska premiera filmu opartego na jego prozie stały się pretekstem do ogłoszenia kolejnego konkursu literackiego, tym razem na męski wariant Bridget Jones (czyli polskiego Nicka Hornby'ego).

d4dsbe1

Wydawnictwo Zysk i S-ka ogłasza nowy ogólnopolski konkurs literacki na najlepszą powieść napisaną przez mężczyznę pod hasłem: Znajdź w sobie humor Nicka Hornby'ego - Bridget Jones w męskim wydaniu! (dodajmy: po polsku). Nagrodą główną w konkursie jest wydanie powieści przez Zysk i S-ka oraz 15 tysięcy złotych. Nie publikowane, oryginalne prace - w formie drukowanej, w 2 egzemplarzach, opatrzone godłem - można nadsyłać do końca września tego roku (decyduje data stempla pocztowego) na adres wydawnictwa z dopiskiem: Konkurs. Bridget Jones w męskim wydaniu. Koniecznie zapoznaj się także z regulaminem , umieszczonym na sronie Wydawnictwa.

d4dsbe1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dsbe1