Trwa ładowanie...
wykład
05-01-2016 13:32

Tsunami przez motyla - zaproszenie na wykład promujący książkę ''Mała, wielka zmiana! Jak skuteczniej wywierać wpływ''

15 stycznia o godzinie 17.30 na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, odbędzie się wykład poświęcony promocji książki Roberta Cialdiniego, Noaha Goldsteina i Steve'a Martina "Mała, wielka zmiana! Jak skuteczniej wywierać wpływ." Tytuł tego wykładu to: Efekt motyla. O potężnym oddziaływaniu subtelnego wpływu społecznego.

Share
Tsunami przez motyla - zaproszenie na wykład promujący książkę ''Mała, wielka zmiana! Jak skuteczniej wywierać wpływ''Źródło:
d47izar

15 stycznia o godzinie 17.30 na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, odbędzie się wykład poświęcony promocji książki Roberta Cialdiniego , Noaha Goldsteina i Steve'a Martina "Mała, wielka zmiana! Jak skuteczniej wywierać wpływ." Tytuł tego wykładu to: Efekt motyla. O potężnym oddziaływaniu subtelnego wpływu społecznego.

Wykład wygłosi Jarosław Świątek - psycholog społeczny, specjalista w zakresie emocji, motywacji i wpływu społecznego oraz perswazji. Redaktor naczelny Polskiego Portalu Psychologii Społecznej, redaktor merytoryczny Psychologia-Biznesu.pl, założyciel Szkoły Inteligencji Emocjonalnej. Autor książki "Wszyscy kłamią. Nie daj się oszukać!". Popularyzator nauki i komentator medialny.

Wszyscy co jakiś czas znajdujemy się w sytuacji, w której musimy przekonać kogoś do czegoś – małżonka, partnera, współpracownika, klienta, dziecko, wyborcę, przyjaciela. Jednocześnie i nas próbuje się co rusz przekonywać do rozmaitych działań, stanowisk czy postaw. W jaki sposób osiągać zamierzone cele? Jak przekonywać skuteczniej? Dlaczego mała, niepozorna zmiana w komunikacie może mieć ogromne konsekwencje?

d47izar

Odpowiedź na te pytania, popartą licznymi przykładami, opartymi na najnowszych badaniach z zakresu psychologii społecznej, neurobiologii, psychologii poznawczej i ekonomii behawioralnej, poznasz podczas spotkania organizowanego przez Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Polski Portal Psychologii Społecznej oraz Uniwersytet SWPS w Sopocie. Serdecznie zapraszamy na inspirującą podróż po meandrach wpływu społecznego.

Wstęp wolny

Przy okazji wykładu będzie możliwość zakupu książek Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego

Termin i miejsce wydarzenia:

  • 15 stycznia 2015 r., godz. 17.30-19.00, aula 015
  • Wydział Zamiejscowy w Sopocie Uniwersytetu SWPS, ul. Polna 16/20
d47izar
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47izar
d47izar