Trwa ładowanie...
d1l1zgo

To już pewne! "Zmierzch" powraca

"Zmierzch" pojawił się na półkach księgarni 15 lat temu. Historia Belli Swan i Edwarda Cullena tak bardzo spodobała się czytelnikom, że na kontynuację ich losów nie musieli długo czekać. Minęło już jednak trochę czasu i raczej niewielu spodziewało się, że Stephanie Meyer zdecyduje się na opublikowanie kolejnej części. A jednak!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Zmierzch" powraca. Kolejna część już wkrótce!
"Zmierzch" powraca. Kolejna część już wkrótce! (Instagram)
d1l1zgo

"Zmierzch" został wydany w 2005 roku i śmiało można stwierdzić, że Stephanie Meyer zapoczątkowała ogólnoświatową fascynację wampirami w nowoczesnym wydaniu. Historia miłosna Belli Swan i Edwarda Cullena spotkała się z ogromnym entuzjazmem. Zainteresowanie było na tyle duże, że wkrótce opublikowana została następna część, a potem kolejna i jeszcze jedna. Wszystkie z nich były na tyle popularne, że doczekały się ekranizacji. Odtwórcami głównych ról zostali Kristen Stewart i Robert Pattinson, których filmy wywindowały na szczyty sławy.

I choć "Zmierzch" wciąż ma wielu fanów, raczej nieliczni przypuszczali, że w 2020 roku pojawi się kolejna część sagi. Meyer postanowiła zaskoczyć wszystkich - 4 sierpnia tego roku w księgarniach pojawi się "Midnight Sun", czyli jeszcze raz opowiedziane początki znajomości Belli i Edwarda, jednak tym razem z perspektywy Cullena.

Nie wiemy, czy książka doczeka się przekładu na język polski, jednak można przypuszczać, że pokaźne grono fanów w naszym kraju zachęci wydawnictwo do tego kroku.

d1l1zgo

Czekacie na nową książkę z serii "Zmierzch"?

Producenci seriali spokojni mimo koronawirusa

d1l1zgo

Podziel się opinią

Share
d1l1zgo
d1l1zgo