Trwa ładowanie...
konkurs
23-04-2010 13:25

Świat mężczyzny. Jaki jest naprawdę?

Share
Świat mężczyzny. Jaki jest naprawdę?Źródło: Inne
dg7ishv

"Sukces i klapa - świat mężczyzny" to tytuł konkursu prozatorskiego ogłoszonego przez wydawnictwo Bellona. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 10 tysięcy złotych, a jego książka zapoczątkuje nową serię literacką.

Termin nadsyłania maszynopisów mija 15 września 2004 r.

*Regulamin konkursu zamieszczony na stronie wydawcy *Regulamin konkursu zamieszczony na stronie wydawcy zdradza nam, jakie są wymagania co do prac konkursowych. Czytamy w nim m.in.:

"Świat się zmienia coraz szybciej. A razem z nim zmienia się świat mężczyzny. Na czym polegają te zmiany? Jakie sukcesy odnosi współczesny mężczyzna? Jakie klęski ponosi? Jak to wszystko przeżywa? Jego świat składa się dzisiaj nie tylko z walki i polowania, władzy i ryzykownej przygody, to świat o wiele bogatszych i również subtelniejszych przeżyć.

dg7ishv

"Organizując konkurs chcemy sprawić, by zmiany zachodzące w męskim świecie znalazły swoje odbicie w literaturze. I jeszcze jedno - hasło konkursu sugeruje, że spodziewamy się głównie napływu prac od panów. Jest jednak inaczej. Gorąco liczymy, że temat, nader ważki wzbudzi także zainteresowanie płci pięknej".

Konkurs jest anonimowy. Maszynopis utworu oraz zaklejona koperta muszą być opatrzone godłem lub pseudonimem. W środku zaklejonej koperty winny znaleźć się dane autora, typu: imię, nazwisko, adres, telefon, adres e-mail (jeśli posiada) oraz godło lub pseudonim na kopercie.

Nadesłane książki oceniać będzie jury, do którego zaproszono m.in.: Barbarę Kosmowską (pisarkę), Joannę Hetman (redaktor z "Magazynu Literackiego Książki"), Krzysztofa Gąsiorowskiego (Wiceprezesa Zarządu Głównego Związku Literatów Polskich). Obowiązki przewodniczącego Jury piastuje Bogusław Brodecki z Domu Wydawniczego Bellona.

dg7ishv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dg7ishv
dg7ishv