Trwa ładowanie...

Świat dźwięków języka angielskiego

Świat dźwięków języka angielskiegoŹródło: Inne
d3kju4f
d3kju4f

Blisko 70 tytułów z serii Macmillan Readers audioteka.pl udostępnia do pobrania z Internetu w formacie .mp3. Audiobooki są znakomitą pomocą dla tych, którzy chcą osłuchać się z językiem angielskim.

Macmillan Readers to znana na całym świecie seria tekstów w języku angielskim na zróżnicowanych poziomach zaawansowania, skierowana do tych, którzy mają zamiar rozpocząć czytanie oryginalnej literatury i prasy po angielsku. Dzięki nim uczniowie mogą poszerzać zasób słów i uczyć się wymowy angielskiej w naturalny sposób.

- Wielkim atutem audiobooka jest możliwość wydłużenia czasu ekspozycji językowej, stałego otaczania się melodią języka. Ponadto możemy wracać do trudnych fragmentów, by je lepiej zapamiętać. Pamiętajmy, że słuch – w odróżnieniu od wzroku, który wykorzystuje technikę druku – jest naturalnym kanałem przyswajania słowa. Słuchanie inaczej niż czytanie pobudza naszą wyobraźnię i uruchamia inne obszary pamięci – mówi dr Elżbieta Gajek, kierownik Zakładu Glottodydaktyki na Uniwersytecie Warszawskim.
- Nie można też przecenić znaczenia przyjemności i wygody, które odczuwamy, słuchając audiobooków, gdyż są to czynniki mające istotny wpływ na motywację do nauki języka, a tym samym na doskonalenie umiejętności porozumiewania się – dodaje dr Elżbieta Gajek.

Nowa kolekcja serwisu audioteka.pl obejmuje klasyki literatury światowej, jak i adaptacje znanych filmów. Wśród nowości znajdziemy takie pozycje jak Księżna Diana, Król Artur, Emma, Dracula czy Tajemniczy Ogród w wersji angielskiej.

audioteka.pl oferuje audiobooki w formacie mp3 do bezpośredniego pobrania na komputer, iPoda, telefon komórkowy czy płytę CD. W serwisie audioteka.pl można sięgnąć już po pierwsze audiobooki z serii Macmillan Readers. Będą one dostępne na pięciu poziomach zaawansowania (od początkującego do średnio-zaawansowanego wyższego), w czterech seriach tematycznych. Audiobooki Macmillan Readers kosztują od 12 do 18 zł.

d3kju4f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kju4f