Trwa ładowanie...
ebook
06-05-2010 16:07

Startuje Plusoczytelnia.pl – sklep z ebookami i audiobookami dla klientów Plusa

Firma NetPress stworzyła i uruchomiła sklep z ebookami, audiobookami i prasą dla operatora telefonii komórkowej Plus. Sklep znajduję się pod adresem www.plusoczytelnia.pl.

Startuje Plusoczytelnia.pl – sklep z ebookami i audiobookami dla klientów PlusaŹródło: Książki WP
d28y0cn
d28y0cn

Firma NetPress stworzyła i uruchomiła sklep z ebookami, audiobookami i prasą dla operatora telefonii komórkowej Plus. Sklep znajduję się pod adresem www.plusoczytelnia.pl.

Sieć Plus to pierwszy operator, który otworzył dla swoich klientów elektroniczną księgarnię z audiobookami, e-bookami i e-prasą. Klienci Plusa mogą wybierać spośród ponad półtora tysiąca tytułów w wielu kategoriach, między innymi literatura piękna (od klasyki do najnowszych bestsellerów polskich i światowych autorów), książki dla dzieci, poradniki, podręczniki – zarówno w języku polskim i angielskim.

Korzystanie z usługi jest niezwykle proste. Większość produktów dostępnych w serwisie można zamówić z wykorzystaniem SMS Premium. Po wybraniu na stronie www.plusoczytelnia.pl interesującej nas książki wysyłamy SMS o treści „ZAMÓW” pod numer wskazany przy danej pozycji. Po wysłaniu SMS-a otrzymujemy na numer telefonu, z którego wysłany został SMS, kod zwrotny. Kod zwrotny należy wpisać na stronie internetowej Plusoczytelni oraz*podać*adres email, na który dostarczony zostanie link do ściągnięcia zamówionej pozycji.

NetPress jest odpowiedzialny za aktualizację bazy tytułów, obsługę techniczną serwisu oraz support Klientów Plusoczytelni.

d28y0cn

- Plusoczytelnia w obecnej formule jest preludium tego, co będzie działo się na rynku ebooków w kolejnych miesiącach i latach. Jak widać temat publikacji elektronicznych jest coraz bardziej interesujący dla największych na rynku graczy. W naszej firmie postawiliśmy sobie, jako cel budowę kompletnego i wygodnego ekosystemu do czytania i słuchania książek na dowolnym dostępnym na rynku urządzeniu - komentuje wydarzenie Bartłomiej Roszkowski, założyciel i prezes NetPress Digital.

d28y0cn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28y0cn