Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
25-02-2016 15:34

Spotkanie z Hanną Cygler z okazji premiery nowej książki ''Za cudze grzechy''

Już 1 marca do księgarń trafi  nowa powieść Hanny Cygler „Za cudze grzechy”. To kontynuacja książki „ W cudzym domu”. Prawdziwie europejska podróż pełna namiętności. Z tej okazji zapraszamy na serię spotkań z autorką.

Spotkanie z Hanną Cygler z okazji premiery nowej książki ''Za cudze grzechy''Źródło:
d3opeag
d3opeag

Już 1 marca do księgarń trafi nowa powieść Hanny Cygler „Za cudze grzechy” . To kontynuacja książki „ W cudzym domu”. Prawdziwie europejska podróż pełna namiętności. Z tej okazji zapraszamy na serię spotkań z autorką.

Spotkania odbędą się:

6 marca, godz.16.00, Empik w Galerii Bałtyckiej, Gdańsk, Al. Grunwaldzka 141

7 marca, godz.14.00, Dom Książki w Elblągu , Al. Grunwaldzka 29

d3opeag

8 marca, godz. 14.00, Dom Książki w Kościerzynie, Rynek 11

Kontynuacja powieści "W cudzym domu" to prawdziwie europejska, pełna przygód podróż. Los nikogo nie oszczędza. Rozalia skazana jest na rodzinny areszt w Krakowie, Luiza i Joachim próbują dotrzeć do Ameryki przez Paryż. Pozostali zniknęli – czyżby bez śladu? Spiski, terroryści, wybuchające bomby i namiętności nie pozwalają bohaterom cieszyć się spokojem. Nie znajdują go nawet we własnym domu. I za co to wszystko?

Hanna Cygler – z urodzenia i zamiłowania gdańszczanka. Zawodowo zajmuje się tłumaczeniem ze szwedzkiego i angielskiego, a dla przyjemności – czytelników i swojej – pisze powieści (nie tylko dla kobiet). Dom Wydawniczy REBIS opublikował następujące książki tej autorki: Odmiana przez przypadki, Dobre geny, Bratnie dusze, Tryb warunkowy, Deklinacja męska/żeńska, Przyszły niedokonany, W cudzym domu, Kolor bursztynu, Grecka mozaika, Głowa anioła, Dwie głowy anioła, Czas zamknięty, Pokonani oraz Złodziejki czasu.

d3opeag
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3opeag