Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
24-02-2016 11:29

Spotkanie z autorką książki ''Zdrowo żyć, zdrowo się leczyć, czyli homeopatia dla każdego''

Na spotkanie z autorką książki "Zdrowo żyć, zdrowo się leczyć, czyli homeopatia dla każdego" oraz przedstawicielami Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej zapraszamy do Sound Garden Hotel, (ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa), 24 lutego, na godzinę 18.00. W spotkaniu wezmą także udział lekarze, którzy w pracy z pacjentami stosują terapię opartą na homeopatii.

Spotkanie z autorką książki ''Zdrowo żyć, zdrowo się leczyć, czyli homeopatia dla każdego''Źródło:
dl3k0ka
dl3k0ka

Na spotkanie z autorką książki "Zdrowo żyć, zdrowo się leczyć, czyli homeopatia dla każdego" oraz przedstawicielami Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej zapraszamy do Sound Garden Hotel, (ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa), 24 lutego, na godzinę 18.00. W spotkaniu wezmą także udział lekarze, którzy w pracy z pacjentami stosują terapię opartą na homeopatii.

Książka jest zbiorem artykułów, które ukazywały się od marca do grudnia 2015 r. w miesięczniku „Zwierciadło”. Jej autorka Beata Pawłowicz, dzięki własnym doświadczeniom, pokazała homeopatię jako holistyczną metodę leczenia, nastawioną na traktowanie pacjenta jako całości. Poprzez wywiady z lekarzami, pacjentami, naukowcami, a nawet lekarzem duchownym można zorientować się w licznych możliwościach stosowania leczenia homeopatycznego. Warto poznać doświadczenia i opinie osób, które stosują homeopatie. Książka wyróżnia się piękną szatą graficzną. Zdjęcia roślin, owoców i warzyw wykonane w dużych zbliżeniach, pozwalają pomyśleć o homeopatii jako o metodzie czerpiącej inspirację z natury.

Obecnie, chcąc prowadzić zdrowy tryb życia, szukając odpowiednich sposobów leczenia, coraz więcej osób korzysta z dobroczynnego działania medycyny integralnej – homeopatii.

Autorka, wspierając się opiniami autorytetów z dziedziny nauk medycznych porusza zagadnienia:

dl3k0ka

• leków dla mamy i dziecka,

• zalet homeopatii dla osób uprawiających sport,

• w jaki sposób homeopatia pomaga radzić sobie ze stresem i emocjami

• jak osiągnąć równowagę hormonalną.

Prelekcję na temat: „Działanie układu odpornościowego człowieka a homeopatia” wygłosi Alina Małmyszko-Czapkowicz, lekarz, specjalista medycyny rodzinnej
Ponieważ homeopatia, zgodnie z tytułem książki jest naprawdę dla każdego, podczas spotkania zostaną podane naprawdę praktyczne, przydatne w codziennej dbałości o nasze zdrowie, porady.

dl3k0ka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dl3k0ka