Trwa ładowanie...

Spacer z Borejkami pierwszego dnia wiosny

Spacer z Borejkami pierwszego dnia wiosnyŹródło: Inne
d3ubcgv
d3ubcgv

Znana i lubiana pisarka Małgorzata Musierowicz obiecała swoim czytelnikom kolejną część Jeżycjady na wiosnę. Będzieona nosić tytuł Język Trolli i ostatecznie ma ukazać się w maju nakładem łódzkiego wydawnictwa Akapit Press.

Tymczasem poznańskie wydawnictwo Media Rodzina proponuje wędrówkę po Poznaniu, miejscu akcji Jeżycjady, śladami bohaterów Musierowicz, rodziny Borejków.

Książka-album Poznań Borejków zawiera nie tylko opisy szlaków, domów i ulic najczęściej odwiedzanych przez głównych bohaterów serii, ale również cytaty z powieści Małgorzaty Musierowicz, liczne zdjęcia i ilustracje.

Oprócz książki wydawnictwo zaprasza na najprawdziwszy spacer, zorganizowany dla wszystkich, którym nazwisko Borejkowie coś mówi. Pierwszego dnia wiosny, 21 marca wszyscy chętni będą mogli wybrać się na spacer po Poznaniu krok w krok za Borejkami, który zakończony zostanie przy domu bohaterów.

Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00 w poznańskiej Palmiarni. Dodatkowo pierwszym 120 osobom wydawnictwo Media Rodzina ufunduje wejście i zwiedzanie Palmiarni z przewodnikiem.

Ponadto program przewiduje spotkanie z autorkami Poznania Borejków, Kingą Czachowską i Dorotą Szczerbą, a także możliwość zakupu książki i otrzymanie autografów.

d3ubcgv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ubcgv