Trwa ładowanie...
ycipk-3y96zg

"Ślepnąc od świateł" Jakuba Żulczyka po angielsku. Książka zdobędzie nowych czytelników?

"Ślepnąc od świateł" jest jedną z najpopularniejszych polskich powieści współczesnych, która została napisana przez Jakuba Żulczyka. Niedługo będą mogli ją docenić czytelnicy na całym świecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Powieść Jakuba Żulczyka "Ślepnąc od świateł" może zyskać popularność na całym świecie
Powieść Jakuba Żulczyka "Ślepnąc od świateł" może zyskać popularność na całym świecie (Archiwum prywatne, Fot: Zuza Krajewska)
ycipk-3y96zg

Jakub Żulczyk jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich pisarzy. Jego książki cieszą się niesłabnącą popularnością. Prym wiedzie "Ślepnąc od świateł" z 2014 roku.

Do sukcesu powieści Jakuba Żulczyka z pewnością przyczynił się serial HBO z 2018 roku, w którym zagrali Kamil Nożyński, Jan Frycz, Robert Więckiewicz, Cezary Pazura i Janusz Chabior. Serial "Ślepnąc od świateł" sprawił, że jeszcze więcej czytelników zainteresowało się intrygującą książką.

W 2020 roku szansę na zapoznanie się z treścią powieści będą mieli czytelnicy z krajów anglojęzycznych. Jakub Żulczyk na Instagramie opublikował wpis, w którym oznajmił fanom, że książka "Ślepnąc od świateł" ukaże się po angielsku.

ycipk-3y96zg

Za rozprowadzenie anglojęzycznej wersji książki "Ślepnąc od świateł" będzie odpowiedzialne londyńskie wydawnictwo Legend Press. Bardzo się cieszymy z sukcesu Jakuba Żulczyka i życzymy kolejnych. Wy również?

Polub WP Książki
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3y96zg

ycipk-3y96zg
ycipk-3y96zg