Trwa ładowanie...

"Ślepnąc od świateł" Jakuba Żulczyka po angielsku. Książka zdobędzie nowych czytelników?

"Ślepnąc od świateł" jest jedną z najpopularniejszych polskich powieści współczesnych, która została napisana przez Jakuba Żulczyka. Niedługo będą mogli ją docenić czytelnicy na całym świecie.

"Ślepnąc od świateł" Jakuba Żulczyka po angielsku. Książka zdobędzie nowych czytelników?Źródło: Archiwum prywatne, fot: Zuza Krajewska
d2oc7pd
d2oc7pd

Jakub Żulczyk jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich pisarzy. Jego książki cieszą się niesłabnącą popularnością. Prym wiedzie "Ślepnąc od świateł" z 2014 roku.

Do sukcesu powieści Jakuba Żulczyka z pewnością przyczynił się serial HBO z 2018 roku, w którym zagrali Kamil Nożyński, Jan Frycz, Robert Więckiewicz, Cezary Pazura i Janusz Chabior. Serial "Ślepnąc od świateł" sprawił, że jeszcze więcej czytelników zainteresowało się intrygującą książką.

W 2020 roku szansę na zapoznanie się z treścią powieści będą mieli czytelnicy z krajów anglojęzycznych. Jakub Żulczyk na Instagramie opublikował wpis, w którym oznajmił fanom, że książka "Ślepnąc od świateł" ukaże się po angielsku.

Za rozprowadzenie anglojęzycznej wersji książki "Ślepnąc od świateł" będzie odpowiedzialne londyńskie wydawnictwo Legend Press. Bardzo się cieszymy z sukcesu Jakuba Żulczyka i życzymy kolejnych. Wy również?

d2oc7pd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2oc7pd