Qaqwqwrqw

Ruszają zdjęcia próbne do ekranizacji Felixa, Neta i Niki

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ruszają zdjęcia próbne do ekranizacji Felixa, Neta i Niki
(Inne)
Qaqwqwrqw

Wytwórnia Filmowa „Czołówka” przygotowuje się do realizacji filmu kinowego na podstawie książki Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa Rafała Kosika .

Dziewczynki i chłopców w wieku 12-15 lat na zdjęcia próbne, które odbędą się w siedzibie wytwórni, przy Al. Lotników 1 w Warszawie, w dniach 3, 10 i 17 czerwca, w godz. 15:00-20:00.

Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa to pełna humoru trzymająca w napięciu sensacyjna powieść dla młodych czytelników. Bohaterowie, uczniowie pierwszej klasy warszawskiego gimnazjum, wpadają w wir niezwykłych zdarzeń. Spotykają wielką, mięsożerną roślinę, niechcący uruchamiają tajemniczą maszynę, od lat ukrytą głęboko pod ziemią, próbują zapobiec katastrofie lotniczej i odbywają podróż latającym żaglowcem. To tylko kilka z niesamowitych przygód, w jakich uczestniczą. Jednocześnie, by móc wrócić do domu, muszą rozwiązać pewną niezwykle skomplikowaną zagadkę. Nie jest to łatwe, bowiem są ścigani przez tajemnicze zjawy.

Qaqwqwrqw

W wyjściu cało z kolejnych opresji pomagają im wynalazki Felixa, niezwykła intuicja Niki oraz talent matematyczny Neta. Towarzyszy im Manfred, zaprzyjaźniony program sztucznej inteligencji.

Powieść objęta jest medialnym patronatem Wirtualnej Polski.

Polub WP Książki
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw