Trwa ładowanie...
13-04-2015 12:25

Rozdział XX. Pierwsze 7 dni programu Wyzwanie90dni® - fragment książki ''Kodeks wygranych. X przykazań człowieka sukcesu''

Fragment Rozdziału XX pochodzi z II wydania książki ''Kodeks wygranych. X przykazań człowieka sukcesu'' Krzysztofa Króla, która jest już dostępna w księgarniach. Tekst publikujemy dzięki uprzejmości wydawnictwa Sensus (Grupa Wydawnicza Helion SA).

Rozdział XX. Pierwsze 7 dni programu Wyzwanie90dni® - fragment książki ''Kodeks wygranych. X przykazań człowieka sukcesu''Źródło:
d3h9sca
d3h9sca
Fragment Rozdziału XX pochodzi z II wydania książki ' 'Kodeks wygranych. X przykazań człowieka sukcesu'' Krzysztofa Króla, która jest już dostępna w księgarniach. Tekst publikujemy dzięki uprzejmości wydawnictwa Sensus (Grupa Wydawnicza Helion SA).

Dzień 1. Wizja Twojego życia

„Jeśli twierdzisz, że potrafisz, to masz rację. Jeśli twierdzisz, że nie potrafisz, też masz rację”.

Henry Ford

Cześć! Przed Tobą prawdopodobnie największa zmiana w Twoim życiu od momentu, gdy się urodziłeś. Razem z Jankiem sprawimy, że Twoje życie zmieni się nie do poznania! Te 90 dni to Twoja odważna decyzja, najważniejsza, jaką dotychczas podjąłeś.

d3h9sca

Jeśli masz dość narzekania, dość niespełnionych marzeń, dość użerania się z rzeczywistością, która Cię wkurza każdego dnia — ten program jest właśnie dla Ciebie.

Program ten to rezultat tego wszystkiego, czego nauczyliśmy się przez ponad 11 lat pomagania ludziom w zamianie ich postanowień w rzeczywistość. Ten program da Ci pełen sukces, ale musisz też włożyć tutaj swoją pracę — kontynuować go sukcesywnie przez 90 dni i wykonywać ćwiczenia.

Będziemy działać na wiele sposobów: będziesz oglądał filmy wideo, będziesz słuchał nagrań, będziesz pracował ze swoją wyobraźnią, będziesz czytał, będziesz pisał, będziesz również kontaktował się z ludźmi, będziesz poszerzał swoją strefę komfortu — wszystko po to, aby nakierować Cię na autostradę do Twoich marzeń.

My już w życiu osiągnęliśmy wszystko, czego pragnęliśmy. To niesamowite uczucie, gdy spełnisz już wszystkie swoje marzenia i ostatnią Twoją potrzebą jest pomoc innym, zmiana życia innych, aby mogli dołączyć do Ciebie w tym ogromnym szczęściu.

d3h9sca

Zaczynajmy zatem. Twoje pierwsze działania będą opierać się na wizji — bo musisz stać się wizjonerem, człowiekiem, który widzi swoją przyszłość, programuje swój umysł, aby do niej dojść, i potem cieszy się z osiągniętego rezultatu.

Witam Cię zatem w programie Wyzwanie90dni®. Potrzebujesz codziennie zarezerwować około 40 minut na wykonanie wszystkich zadań. KONIECZNIE wykonuj wszystkie ćwiczenia z tego programu. Od samego słuchania nie zmieni się za wiele w Twoim życiu — musisz aktywnie działać. Codziennie potrzebujesz jedynie oglądnąć filmy wideo, przeczytać ten dziennik i wykonać PISEMNIE wszystkie ćwiczenia tutaj zawarte. Jeśli będziesz postępować według tych wskazówek — sukces gwarantowany!

Jeśli jesteś kobietą, od razu przepraszam Cię, że będziemy zwracać się do Ciebie jak do mężczyzny. Musieliśmy wybrać jedną formę, a jako że większość użytkowników tego programu to faceci, już tak zostało.

d3h9sca

Zaczynajmy więc Twoją niesamowitą przygodę, Twoją zmianę w życiu. Na najbliższe 90 dni zabiorę Cię w przygodę do świata Twoich marzeń i następnie sprawimy, aby Twoje życie zaczęło je przypominać.

Ci, którzy osiągają w życiu sukces, kierują się prostym schematem myślenia. Jeśli chcesz zmienić swoje życie, musisz odpowiedzieć sobie na trzy podstawowe pytania.

Co? Musisz znać swój cel — wiedzieć, czego chcesz.

d3h9sca

Najważniejsze jest, abyś dokładnie określił to, do czego zmierzasz. Im lepiej będziesz znał wszystkie detale swojego celu, tym szybciej go osiągniesz. Twój umysł jest przyzwyczajony do tego, aby osiągać cele, wystarczy więc, że go odpowiednio nakierujesz, a nie będziesz musiał się martwić o to, czy znajdziesz sposób — Twój umysł sam odnajdzie drogę. Musisz zatem odpowiedzieć sobie na pierwsze pytanie: „Czego dokładnie chcę?”.

Dlaczego? Dlaczego tego chcesz? Co Ci to da, gdy już osiągniesz cel?

Aby dojść do celu, musisz nie tylko go znać, ale również wiedzieć, dlaczego tak Ci na tym zależy. Jak często w życiu zdarza się, że wiesz, czego chcesz, ale nie masz odpowiedniej motywacji, aby to osiągnąć? To właśnie te momenty, w których nie znasz odpowiedzi na pytanie numer 2 — „dlaczego?”. Co mi to da? Jak się będę czuł, gdy to osiągnę? Co jest tak naprawdę powodem mojego działania? Odpowiedź na te pytania jest brakującym ogniwem pomiędzy marzeniami a działaniem. Ona daje Ci właśnie motywację do działania! Znając odpowiedź na to pytanie, już nigdy nie będziesz musiał się zmagać z wiecznie niewykonaną „listą działań”.

d3h9sca

Jak? Musisz stworzyć plan — wiedzieć, jak do tego dojść.

Ludzie sukcesu wiedzą nie tylko, czego pragną, nie tylko, dlaczego tego chcą, lecz również potrafią znaleźć sposób, aby to osiągnąć. Znają odpowiedź na pytanie: „Co konkretnie muszę zrobić, aby osiągnąć mój cel?”. Dzięki temu, że znasz dokładnie swój cel, że wiesz doskonale, dlaczego chcesz go osiągnąć, znalezienie sposobu będzie dla Ciebie tylko kwestią czasu. Jeśli coś nie będzie działać, to spróbujesz innego sposobu i tak w kółko, aż osiągniesz swój zamierzony cel.

Dzień 2. Wizja Twojego życia

„Wszystkie wielkie rzeczy, które powstały na ziemi, zrodziły się najpierw w ludzkim umyśle”.

d3h9sca

Krzysztof Król

Dzień 3. Plan na całe życie

„Jeśli nie stworzysz własnego planu na życie, to masz pewne, że wylądujesz w czyimś planie. Zgadnij, co ten ktoś dla Ciebie zaplanował… Ochłapy”.

Jim Rohn

Dzień 4. Na czym się skupiasz w życiu?

„Człowiek staje się tym, o czym przez większość czasu myśli”.

Ralph Waldo Emerson

Dzień 5. Role w Twoim życiu i 30 minut mocy

Cześć, przyjacielu!!! Dzisiaj wracamy do świata Twojej wyobraźni — najpierw przypomnisz sobie konkretne obszary Twojego życia i ustalimy role, które w nich codziennie przybierasz, a następnie pokażę Ci, jak dać sobie konkretnego kopniaka mocy na wiele dni, aby być najlepszym aktorem w każdej z Twoich ról.

Dzień 6. Poranek

„Jak by wyglądał Twój dzisiejszy dzień, gdybyś wiedział, że to jest Twój ostatni?”

Dzień 7. Porządek w Twojej pamięci

„Nigdy nie jest za późno, aby mieć wspaniałe dzieciństwo”.

To już ostatni dzień, który otrzymujesz w tej książce ode mnie — teraz będziesz kontynuować program 90 dni tutaj:

Wznieś się na fali sukcesu!
Czy umiesz szczerze odpowiedzieć sobie na pytanie, po co żyjesz? Co sprawia, że Twoje życie nabiera sensu, kolorów, rozmachu i pełni? Jak często doświadczasz tego uczucia? Założę się, że niezbyt często. Wśród miliardów ludzi na świecie tylko garstka wie, jak osiągnąć szczęście, dbać o harmonijny rozwój i odczuwać osobistą satysfakcję każdego dnia. Z jakichś dziwnych, niewytłumaczalnych powodów zdecydowana większość mieszkańców planety Ziemia wybiera sobie najgorsze scenariusze i uparcie się ich trzyma.
Ale dla Ciebie nadszedł właśnie czas zmiany! Ta książka podpowie Ci, co i jak zrobić, by przełamać strach, pokonać trudności, zwiększyć motywację na rzecz poprawy jakości swojego życia. Kodeks wygranych pomoże Ci wejść na Twój osobisty szczyt! Jego autor od dawna na własnym przykładzie pokazuje, że nic nie jest niemożliwe, jeśli tylko masz w sobie determinację i odwagę, by spełniać marzenia.
Przejmij odpowiedzialność za swoją przyszłość i nie daj się zepchnąć z drogi do celu! Masz tylko jedno życie, nie pozwól, by ktoś wciąż ściągał Cię w dół! Przejmij stery i cała naprzód w stronę spełnienia!
Odkryj niesamowitą moc programu rozwoju osobistego Wyzwanie90dni® — na końcu książki znajdziesz rozdział z ćwiczeniami na 7 dni, a na dołączonej płycie 7 coachingów wideo. Zrób pierwszy krok do wielkiego celu!

*Fragment opublikowany dzięki uprzejmości wydawnictwa Sensus (Grupa Wydawnicza Helion SA). Książka do kupienia w księgarni Sensus.pl . *

d3h9sca
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h9sca