Trwa ładowanie...
ekranizacja
18-09-2013 16:54

Reżyser "W pustyni i w puszczy" ekranizuje kolejną kultową powieść

Gavin Hood po raz kolejny wyreżyserował film oparty na bestsellerowej książce. Po „W pustyni i w puszczy” przyszła kolej na kultową „Grę Endera”, która niezmiennie od 1985 roku, cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników.

Reżyser "W pustyni i w puszczy" ekranizuje kolejną kultową powieśćŹródło: Elibri
d1uzsxr
d1uzsxr

Gavin Hood po raz kolejny wyreżyserował film oparty na bestsellerowej książce. Po „W pustyni i w puszczy” przyszła kolej na kultową „Grę Endera” , która niezmiennie od 1985 roku, cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników.

Gra Endera” to popularna powieść, która od pierwszego wydania nie schodzi z list bestsellerów. Książka została nagrodzona najbardziej prestiżowymi tytułami w gatunku since fiction: Hugo i Nebula. Po blisko 30 latach od premiery przyszedł czas na ekranizację. Filmowa wersja książki już 31 października zagości w polskich kinach (uprzejmie proszę o zmianę daty na Państwa Portalach).

Jego reżyserią zajął się Gavin Hood, który w swoim dorobku posiada już adaptację filmową znanej powieści. W 2001 roku producent Waldemar Dziki powierzył mu reżyserię polskiej superprodukcji „W pustyni i w puszczy”.

Gra Endera w kinach od 31 października.

d1uzsxr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1uzsxr