Trwa ładowanie...

Remigiusz Mróz z nową książką. Otwiera nową serię kryminałów

Remigiusz Mróz postanowił wydać książkę. "Listy zza grobu" mają być początkiem nowej serii powieści kryminalnych. Można już kupować w księgarniach w całej Polsce.

Remigiusz Mróz z nową książką. Otwiera nową serię kryminałówŹródło: East News, fot: TOMASZ URBANEK
d1urn7w
d1urn7w

Remigiusz Mróz z nową książką

Remigiusz Mróz wydał właśnie nową książkę, która rozpoczyna nową serię jego powieści kryminalnych. "Największe tajemnice drzemią w małych miasteczkach" - tak zapowiadał nowe dzieło miesiąc temu.

Głównym bohaterem powieści "Listy zza grobu" jest Seweryn Zaorski, patomorfolog. Mężczyzna jest samotnym ojcem. Powraca w rodzinne strony wraz z dwójką dzieci. Kupuje od Kai Burzyńskiej jej rodzinny dom i go remontuje. Natrafia na zamurowaną skrytkę z materiałami, pośród których ukryta została pewna tajemnica sprzed 20 lat. Wtedy zmarł ojciec kobiety, ale zadbał o to, by co roku dostawała od niego wiadomości. Dopiero teraz widzi w tym wszystkim drugie dno. Zagadkowość sprawy zachęci Zaorskiego, by spróbować rozwiązać niezakończone śledztwo.

Mróz zapowiadał, że książka ma być pełna turpizmu, spraw obyczajowych i zagadkowych powiązań między bohaterami.

- Jest to napisane niemalże jak gotowy scenariusz filmowy. To historia kryminalno-sensacyjno-przygotodowo-miłosna - skomentował Marcin Dorociński, lektor audiobooka powieści.

d1urn7w

"Listy zza grobu" Remigiusza Mroza w sprzedaży od 15 maja. Książka jest dostępna też jako e-book i audiobook, w którym usłyszymy Marcina Dorocińskiego jako czytającego.

d1urn7w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1urn7w