Trwa ładowanie...
dmtuaqz

Przed premierą Władcy pierścieni

dmtuaqz

Do Polski przyjedzie z wizytš Saul Zaentz - producent wykonawczy pierwszej częœci najnowszej ekranizacji słynnej trylogii Tolkiena Władca pierœcieni. Zaentz ma na swoim koncie wiele wybitnych i licznie nagradzanych tytułów, m.in. nagrodzone Oskarem filmy _ Lot nad kukułczym gniazdem, _Amadeusz, Angielski pacjent.
Producent zgodził się podczas odwiedzin wzišć udział w seminarium poœwięconym zagadnieniom produkcji filmowej i podzielić się swoimi doœwiadczeniami z polskimi filmowcami. Spotkanie odbędzie się 10 lipca (wtorek), o godzinie 11:00 w kinie Rejs w Warszawie (Krakowskie Przedmieœcie 21).
Przypominamy, że wcišż trwa konkurs zorganizowany przez firmę „Kino Œwiat” – polskiego dystrybutora filmu Władca Pierœcieni – na szatę graficznš polskiego tytułu filmu. Nagrodš będzie zaproszenie na wielkš warszawskš premierę tej długo oczekiwanej produkcji (luty 2002), realizowanej na podstawie powieœciowej epopei J.R.R. Tolkiena. Zwycięski projekt zostanie też wykorzystany w kampanii promocyjnej.
Szata graficzna polskiego tytułu „Władcy Pierœcieni” powinna być wzorowana na oryginalnym logo „Lords of the Rings”. Projekt należy przesłać do 15 lipca na adres kinoswiat@kinoswiat.pl

dmtuaqz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmtuaqz