Trwa ładowanie...
drivgi1

Przed premierą Władcy pierścieni

drivgi1
drivgi1

Do Polski przyjedzie z wizytš Saul Zaentz - producent wykonawczy pierwszej częœci najnowszej ekranizacji słynnej trylogii Tolkiena Władca pierœcieni. Zaentz ma na swoim koncie wiele wybitnych i licznie nagradzanych tytułów, m.in. nagrodzone Oskarem filmy _ Lot nad kukułczym gniazdem, _Amadeusz, Angielski pacjent.
Producent zgodził się podczas odwiedzin wzišć udział w seminarium poœwięconym zagadnieniom produkcji filmowej i podzielić się swoimi doœwiadczeniami z polskimi filmowcami. Spotkanie odbędzie się 10 lipca (wtorek), o godzinie 11:00 w kinie Rejs w Warszawie (Krakowskie Przedmieœcie 21).
Przypominamy, że wcišż trwa konkurs zorganizowany przez firmę „Kino Œwiat” – polskiego dystrybutora filmu Władca Pierœcieni – na szatę graficznš polskiego tytułu filmu. Nagrodš będzie zaproszenie na wielkš warszawskš premierę tej długo oczekiwanej produkcji (luty 2002), realizowanej na podstawie powieœciowej epopei J.R.R. Tolkiena. Zwycięski projekt zostanie też wykorzystany w kampanii promocyjnej.
Szata graficzna polskiego tytułu „Władcy Pierœcieni” powinna być wzorowana na oryginalnym logo „Lords of the Rings”. Projekt należy przesłać do 15 lipca na adres kinoswiat@kinoswiat.pl

drivgi1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drivgi1

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj