Trwa ładowanie...

Prolog: Katarzyna Nosowska pozamiatała!

Kto by pomyślał, że zbiór felietonów, które swój początek miały na zabawnych i prześmiewczych filmikach na Instagramie, może odnieść taki sukces? A jednak! Nosowska króluje w zestawieniach wydawnictw, które ściągaliśmy z Legimi.

d34vw7b
d34vw7b

- Zadałam sobie pytanie, co w tym zajęciu sprawia mi autentyczną przyjemność, na którym etapie działalności jestem najbardziej sobą, w sobie, czuję się bezpiecznie, a w okolicy serca wzrasta temperatura. Najszczersza z najszczerszych odpowiedzi brzmi - pisanie. Ten samotny moment, kiedy z chmary słów wyłapuję te, które najlepiej opowiedzą emocje. Jest to proces żmudny, momentami skrajnie wyczerpujący. Nie mam łatwości, którą legitymują się prawdziwi mistrzowie żonglerki słowem. Ja wysiaduję. Do odleżyn - powiedziała Katarzyna Nosowska. Wokalistka, autorka tekstów i felietonów.

Jej książka "A ja żem jej powiedziała..." wymiotła konkurencję. Zobaczcie, jakie jeszcze tytuły z 2018 roku znajdziecie w zestawieniu Legimi.

Prolog, to format dla wszystkich, którzy kochają książki. Kolejne materiały można obejrzeć na ich kanale w serwisie YouTube i na stronie internetowej Legimi.

d34vw7b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34vw7b