Trwa ładowanie...

Premiera książki "Dziewczyna ze sklepu z kapeluszami"

4 kwietnia nakładem wydawnictwa Znak Literanova ukaże się najnowsza powieść Doroty Gąsiorowskiej - autorki takich bestsellerów jak "Obietnica Łucji" czy "Melodia zapomnianych miłości", które zdążyły chwycić za serca liczne grono czytelniczek.

Premiera książki "Dziewczyna ze sklepu z kapeluszami"Źródło: Materiały prasowe
d4mwu7o
d4mwu7o

Dorota Gąsiorowska zadebiutowała w świecie literackim w 2014r. W przeciągu zaledwie czterech lat wydała 5 powieści o tematyce kobiecej.

Najnowsza powieść autorki, pt. "Dziewczyna ze sklepu z kapeluszami" to historia pięknej Kamelii, która obdarowana tajemniczym prezentem, musi odkryć sekret z przeszłości swojej rodziny. Bohaterka wraz z babcią prowadzą w Krakowie rodzinne atelier z kapeluszami.

Pewnego dnia w salonie pojawia się przystojny dziennikarz, zainteresowany stuletnią historią tego miejsca. * Jego pytania dotykają jednak spraw, o których starsza pani wyraźnie nie chce mówić. Kilka dni później Kamelia otrzymuje od babci broszkę z zagadkową inskrypcją. *Czuje, że prezent ten może mieć związek z rodzinną tajemnicą sprzed lat. Dziewczyna za wszelką cenę chce ją odkryć. Tymczasem dziennikarz zaczyna być bardziej zainteresowany piękną Kamelią niż historią pracowni. Na dodatek w życiu młodej kobiety pojawia się jeszcze jeden mężczyzna…

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Kamelia będzie musiała zmierzyć się z dwiema tajemnicami: tą z przeszłości i tą, którą skrywa jej własne serce.* Którą z tajemnic będzie Kamelii łatwiej rozwikłać?* Premiera książki już 4 kwietnia.

d4mwu7o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mwu7o