Trwa ładowanie...

Premiera dwóch tytułów z serii "Przygody Wilka"

Drugiego takiego wilka ze świecą szukać. Był na Marsie i w amazońskiej dżungli, grywa w piłkę, piecze wyborną szarlotkę,
a na dobranoc czyta zającowi historie o dzielnych rycerzach. Tym razem poznamy historie "O Wilku, który miał humory" i "O Wilku, który nie lubił czytać".

Premiera dwóch tytułów z serii "Przygody Wilka"Źródło: Materiały prasowe
d39bb8t
d39bb8t

Nakładem wydawnictwa Adamada ukazały się dwie nowe części "Przygód Wilka".

"O Wilku, który miał humory": Od jakiegoś czasu Wilk nie radzi sobie z własnymi emocjami (może to przez tę pogodę?). Radośnie pogwizduje, gadając do drzew, żeby za moment zwiesić nos na kwintę albo co gorsza wpaść bez powodu we wściekłość. Co może mu pomóc odzyskać wewnętrzną harmonię i spokój? Gimnastyka, węglowodany, architektura? Przed Wilkiem bardzo wiele pracy. Auuuu!

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Drugą premierą w serii "Przygód Wilka" jest książka "O WIlku, któy nie lubił czytać": Wilk zaczął pożerać książki – i to dosłownie. W przepastnej paszczy znikają niskokaloryczne romanse, pożywne powieści, a nawet ciężkostrawne i trudne do przełknięcia słowniki. Bibliotekarze barykadują przed nim drzwi, antykwariusze naprędce kopią wilcze doły, a księgarze… a księgarze żyją nadzieją, że o nich akurat zapomni. Czy książki znikną zupełnie z Baśniowego Lasu?

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Obie książki dostepne w sprzedaży od 17 maja.

Więcej informacji oraz fragmenty książek dostepne na stronie wydawnictwa.

d39bb8t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39bb8t