Trwa ładowanie...
d1nyxbs

Premiera dwóch tytułów z serii "Przygody Wilka"

Drugiego takiego wilka ze świecą szukać. Był na Marsie i w amazońskiej dżungli, grywa w piłkę, piecze wyborną szarlotkę,
a na dobranoc czyta zającowi historie o dzielnych rycerzach. Tym razem poznamy historie "O Wilku, który miał humory" i "O Wilku, który nie lubił czytać".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Przygody Wilka", Wydawnictwo Adamada
"Przygody Wilka", Wydawnictwo Adamada (Materiały prasowe)
d1nyxbs

Nakładem wydawnictwa Adamada ukazały się dwie nowe części "Przygód Wilka".

"O Wilku, który miał humory": Od jakiegoś czasu Wilk nie radzi sobie z własnymi emocjami (może to przez tę pogodę?). Radośnie pogwizduje, gadając do drzew, żeby za moment zwiesić nos na kwintę albo co gorsza wpaść bez powodu we wściekłość. Co może mu pomóc odzyskać wewnętrzną harmonię i spokój? Gimnastyka, węglowodany, architektura? Przed Wilkiem bardzo wiele pracy. Auuuu!

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Drugą premierą w serii "Przygód Wilka" jest książka "O WIlku, któy nie lubił czytać": Wilk zaczął pożerać książki – i to dosłownie. W przepastnej paszczy znikają niskokaloryczne romanse, pożywne powieści, a nawet ciężkostrawne i trudne do przełknięcia słowniki. Bibliotekarze barykadują przed nim drzwi, antykwariusze naprędce kopią wilcze doły, a księgarze… a księgarze żyją nadzieją, że o nich akurat zapomni. Czy książki znikną zupełnie z Baśniowego Lasu?

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

*Obie książki dostepne w sprzedaży od 17 maja. *

Więcej informacji oraz fragmenty książek dostepne na stronie wydawnictwa.

d1nyxbs

Podziel się opinią

Share
d1nyxbs
d1nyxbs