Trwa ładowanie...
serial
23-04-2010 13:54

Powstanie kolejny serial na podstawie prozy Kinga

Share
Powstanie kolejny serial na podstawie prozy KingaŹródło: Inne
d2i4jlg

Powstanie kolejny serial na podstawie prozy Kinga . Produkcja serialu „Haven” na podstawie Kinga rozpocznie się w pierwszym kwartale 2010 r., zaś na ekrany telewizyjne trafi jesienią 2010 r.

E1 Entertainment podpisało pierwszą umowę na dostarczenie produkcji telewizyjnej, która wspiera wprowadzenie na rynek odświeżonego portfela kanałów sieci Universal Networks International.

Obie firmy zamierzają razem sfinansować produkcję „Haven”, 13-odcinkowego sensacyjnego serialu telewizyjnego będącego adaptacją powieści Stephena Kinga Colorado Kid . E1 Entertainment zajmie się sprzedażą praw do dystrybucji światowej serialu. Natomiast Universal Networks dokona zakupu praw do emisji w płatnych kanałach telewizyjnych na całym świecie poza Kanadą, USA i Skandynawią.

d2i4jlg

„Haven” to typowe miasteczko z utworów Stephena Kinga , gdzieś w samym sercu stanu Maine. To miejsce, gdzie od wieków gromadzili się ludzie wyklęci, by móc prowadzić normalne życie. Dopiero teraz klątwy zaczęły do nich powracać. Do gry wkracza agentka FBI Audrey Parker. Co tydzień w prowadzonym śledztwie Parker będzie starała się odżegnać nadprzyrodzone siły - odkrywając jednocześnie stopniowo liczne tajemnice Haven - w tym własne korzenie łączące ją z tym niezwykłym miejscem.

Głównym producentem serialu będzie Scott Shepherd. Odcinek pilotowy napisali Sam Ernst („Shrek Trzeci”, „Martwa strefa”) i Jim Dunn („Shrek Trzeci”, „Martwa strefa”), którzy w serialu będą także pełnić rolę producentów wykonawczych.

d2i4jlg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2i4jlg
d2i4jlg