Trwa ładowanie...

Powstanie 44 nie docenione przez dziennik 'Washington Post'

Share
Powstanie 44 nie docenione przez dziennik 'Washington Post'Źródło: Inne
d3rhm2n

Książki z dziedziny literatury faktu związane z historią Polski wymienił na liście tegorocznych bestsellerów amerykański dziennik "Washington Post".

Wśród tytułów z zakresu literatury faktu w specjalnym dodatku poświęconym książkom dziennik zwrócił uwagę czytelników m.in. na: książkę Matthew Parkera Monte Cassino (wydawnictwo Doubleday), relacjonującą przebieg bitwy o Monte Cassino z udziałem polskich żołnierzy, oraz publikację Adama Zamoyskiego Moskwa 1812 (wydawnictwo HarperCollins) na temat klęski Napoleona w kampanii rosyjskiej - poinformowało w swoim biuletynie polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

W rankingu nie znalazła się natomiast książka brytyjskiego historyka prof. Normana Daviesa __Powstanie '44__. Książka została uznana w grudniu przez prestiżowy amerykański miesięcznik historyczny "World War II" za jeden z dziesięciu historycznych bestsellerów na temat II wojny światowej.

Lista bestsellerów, opublikowana w ostatnim weekendowym wydaniu "Washington Post", jest uporządkowana alfabetycznie. Na liście literatury faktu znalazło się ok. 90 pozycji książkowych.

d3rhm2n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rhm2n
d3rhm2n