Trwa ładowanie...
telefon
23 kwietnia 2010, 13:42

Powstał modlitewnik na komórkę

Powstał modlitewnik na komórkęŹródło: Inne
db74fez
db74fez

Modlitewnik do instalowania w telefonach komórkowych stworzył student Politechniki Poznańskiej. Program Abyście się wzajemnie miłowali - modlitewnik studenta można bezpłatnie pobrać ze strony internetowej.

– Na początku studiów dostaliśmy małe, papierowe modlitewniki studenta. Stwierdziłem, że można by to przenieść na telefony komórkowe – powiedział Artur Polit, pomysłodawca i twórca modlitewnika.

Modlitewnik jest chroniony prawami autorskimi, jego twórca posiada oficjalną licencję. Wśród modlitw w telefonie komórkowym dostępne są między innymi rozważania, koronka oraz różaniec.

– Prezentację tłumaczącą, jak działa modlitewnik można pobrać z oficjalnej strony internetowej. Sądzę, że zainteresowanie będzie spore, ponieważ jest to coś nowego, a modlitewnik zawsze się przydaje – dodał Polit.

Artur Polit pochodzi z Koszalina. Studiuje informatykę i zarządzanie na Politechnice Poznańskiej. Bierze udział w życiu poznańskiego Duszpasterstwa Akademickiego.

Jest autorem opublikowanego w październiku programu umożliwiającego odmawianie różańca z pomocą telefonu komórkowego.

db74fez
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db74fez

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj