Trwa ładowanie...
09-12-2015 14:38

Pogromca demonów powraca! Wiedźmin. Dzieci lisicy już w księgarniach

Geralt z Rivii powraca w drugim tomie komiksu pt.: Dzieci lisicy, który ukaże się 9 grudnia br. Komiks – napisany przez laureata Nagrody Eisnera Paula Tobina i zilustrowany przez wschodzącą gwiazdę komiksu Joego Querio – jest pełnym akcji horrorem fantasy, rozgrywającym się w świecie bestsellerowej serii gier wideo. Wiedźmin z pewnością zachwyci zarówno zagorzałych fanów, jak i nowych czytelników.  

Share
Pogromca demonów powraca! Wiedźmin. Dzieci lisicy już w księgarniachŹródło:
d19b9to

Geralt z Rivii powraca w drugim tomie komiksu pt.: <a href="http://ksiazki.wp.pl/bid,82266,tytul,Wiedzmin-Dzieci-lisicy,ksiazka.html">Dzieci lisicy</a> , który ukaże się 9 grudnia br. Komiks – napisany przez laureata Nagrody Eisnera Paula Tobina i zilustrowany przez wschodzącą gwiazdę komiksu Joego Querio – jest pełnym akcji horrorem fantasy, rozgrywającym się w świecie bestsellerowej serii gier wideo. Wiedźmin z pewnością zachwyci zarówno zagorzałych fanów, jak i nowych czytelników.

Komiks Dzieci lisicy podejmuje wątki z albumu Dom ze szkła, wydanego w 2014 roku. Wędrówka wiedzie Geralta na pokład statku pełnego głupców, renegatów i przestępców... Niektórzy pasażerowie są niebezpieczniejsi od innych, a jeden z nich ukrywa tajemnicę, która może ściągnąć na załogę i pozostałych podróżników straszny los z ręki mściwej lisiej matki!

Geralt z Rivii, bohater bestsellerowej prozy Andrzeja Sapkowskiego, doczekał się kolejnych rozdziałów swojej historii w różnych mediach, od filmu po gry komputerowe. Nowa seria komiksowa rozszerza znane z gier oraz książek uniwersum legendarnego zabójcy potworów oraz stanowi idealne połączenie tego, co w nich najlepsze. Album *Wiedźmin Dzieci lisicy *to idealna propozycja dla miłośników przygody, grozy i rozrywki na wysokim poziomie.

*Komiksy Wiedźmin, tom 2 - Dzieci lisicy oraz tom 1 - Dom ze szkła dostępne w najlepszych księgarniach w Polsce. *

d19b9to
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19b9to
d19b9to