Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
premiera
Materiały Prasowe
26-10-2022 11:53

Podróż w pełną tajemnic przeszłość łączy bohaterów na życiowym zakręcie. Czy odkryją, w jaki sposób śmierć małej Anastazji przed laty wpłynęła na ich losy?

14 września bieżącego roku nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazał się "Ogród Anastazji", nowa powieść obyczajowa Anny Bichalskiej. Autorka i tym razem umiejętnie łączy dwa plany czasowe, a wprowadzone przez mroczne sekrety sprzed lat napięcie utrzymuje się aż do ostatniej strony. Powieść idealna dla czytelniczek ceniących historie obyczajowe, w które wpleciona jest sentymentalna podróż w przeszłość wraz ze skrywaną przez lata tajemnicą.

Materiał prasowy HarperCollins Polska
 Źródło: materiały partnera
d1dd7ot
d1dd7ot

O KSIĄŻCE:

Milena próbuje stanąć na nogi po bolesnej stracie, której doświadczyła kilka lat wcześniej. Przeprowadza się z córeczką do domu bliskiej jej kiedyś Hortensji. Na jej drodze ponownie staje Adam, siostrzeniec Hortensji, z którym los zetknął ją już kiedyś. Teraz oboje mają za sobą trudne doświadczenia i inaczej patrzą na świat.

Stary dom, podobnie jak inne na urokliwej ulicy Jaśminowej, ma swoją historię. Kim była Anastazja, której ślady i echa pobrzmiewają jeszcze w domu Hortensji oraz w zapomnianym, zdziczałym zakątku ogrodu? Jaką rolę w tej historii odgrywa babcia Mileny, która zmarła wiele lat wcześniej? Jak wiele z własnych doświadczeń Milena, Adam i Hortensja odnajdą w losach innych?

Czasami w przeszłości i zasłyszanych opowieściach można przejrzeć się jak w lustrze i odnaleźć w nich odpowiedzi. Bywa, że to, co wydawało się końcem drogi, jest tylko zakrętem. Czy można dopisać ciąg dalszy historii, która wydawała się definitywnie zakończona? I czy będzie mieć szczęśliwe zakończenie?

d1dd7ot

Książce patronują portale Wirtualna Polska oraz lubimyczytac.pl

O AUTORCE:

Anna Bichalska urodziła się w 1983 roku na Podlasiu. Obecnie mieszka w Ełku. Kocha zwierzęta i gitarowe brzmienia. Od dziecka uwielbia czytać książki, szczególnie klasykę baśni i grozy. Zadebiutowała powieścią "Czarci most". Nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazały się jej "Wzgórze Niezapominajek", "Dom po drugiej stronie jeziora" oraz "Kufer tajemnic". Powieści Bichalskiej charakteryzuje dobrze skrojona, refleksyjna, ale i trzymająca w napięciu fabuła, od której trudno się oderwać.

Materiał prasowy HarperCollins Polska
d1dd7ot
d1dd7ot